/  / BMW M5: 30-latek w najwyższej formie

BMW M5: 30-latek w najwyższej formie

null
© BMW
nullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnull

Z okazji okrągłego 30-lecia modelu BMW M5 niemiecki koncern przygotował specjalną wersję jubileuszową tego auta. Z ewentualnym zakupem warto się jednak pospieszyć, ponieważ dla potencjalnych klientów przygotowano tylko 300 egzemplarzy.

Wersja urodzinowa BMW M5 (30 Jahre M5) anonsowana jest jako samochód szczególny: jest to nie tylko najmocniejsza M5-ka pochodząca z produkcji seryjnej spod znaku BMW M GmbH, ale również najmocniejszy samochód w historii marki. Dzięki ośmiocylindrowemu silnikowi TwinPower Turbo 4.4, który rozwija moc maksymalną aż 600 KM oraz 700 Nm momentu obrotowego, kierowca jest w stanie rozpędzić się do "setki" w czasie zaledwie 3,9 sekundy.

Elementem wyposażenia standardowego wersji specjalnej BMW M5 jest pakiet Competition Package, który zmienia charakterystykę pracy podwozia wraz z obniżonym o 10 mm zawieszeniem.

Całość uzupełniają elementy stylistyczne BMW Individual, w tym wyjątkowy lakier w matowym kolorze Frozen Dark Silver, a także szereg elementów zapewniających wysoki komfort podróżowania.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane