/  / Bezpieczna jesień z Mitsubishi

Bezpieczna jesień z Mitsubishi

MMC|
null
© Toyota
null

Piękne lato i złota jesień już niebawem ustąpią miejsca deszczowej jesieni i mroźnej zimie, które są trudnym sprawdzianem dla kierowców i ich samochodów. Dlatego polski oddział Mitsubishi Motors wraz z autoryzowanymi stacjami serwisowymi tej marki przygotował bardzo atrakcyjną propozycję. Od jutra – 1 października do 29 listopada w placówkach spod znaku Trzech Diamentów kosztem 99 zł będzie można dokonać specjalnego Przeglądu Przed Zimą, sprawdzającego wszystkie najważniejsze elementy pojazdu, odpowiedzialne za bezpieczeństwo i komfort podróżowania oraz dokonać kontroli stanu technicznego akumulatora.

Zakup części eksploatacyjnych potrzebnych do ewentualnych napraw oraz oryginalnych akumulatorów będzie nagrodzony nawet  25% zniżką, uzależnioną od wieku pojazdu. Przydatne w zimie akcesoria, takie, jak bagażniki dachowe oraz wybrane gadżety będzie można kupić nawet o 15% taniej. Z oferty mogą skorzystać wszyscy użytkownicy samochodów Mitsubishi a każdy klient, który zdecyduje się na wykonanie tej kompleksowej kontroli otrzyma upominek w postaci  pakietu zimowych akcesoriów: skrobaczki do szyb oraz maty ochronnej szyby czołowej z logo Mitsubishi Motors.

Zimowa Akcja Przeglądowa Mitsubishi Motors
Po długim lecie i ciepłej złotej jesieni, odsuwamy od siebie myśl, że najbliższe miesiące przyniosą deszcze, przymrozki i szybko zapadający zmrok. Ten najtrudniejszy okres dla kierowców jest też najbardziej wymagającym sprawdzianem dla samochodów. Na śliskiej nawierzchni, w niekorzystnych warunkach atmosferycznych i niskiej temperaturze, mogą nagle ujawnić się niedoskonałości i usterki, które nie były widoczne ani odczuwalne w trakcie eksploatacji w sezonie letnim, na przykład zużyte klocki hamulcowe, słaby akumulator lub nieprawidłowo działające pióra wycieraczek. Najlepszym sposobem na uniknięcie nieprzyjemnych niespodzianek jest odpowiednie przygotowanie  samochodu do trudnych warunków. Pewność, że auto nie zawiedzie w chwili, gdy potrzebujemy go najbardziej, zapewniając nam wysoki poziom bezpieczeństwa jest nie do przecenienia. Dlatego z myślą o komforcie i zadowoleniu z eksploatacji samochodów Mitsubishi firma spod znaku Trzech Diamentów zorganizowała w Polsce Zimową Akcję Przeglądową Mitsubishi Motors.

Umożliwia ona klientom autoryzowanych stacji serwisowych tej marki w Polsce skorzystanie z atrakcyjnych propozycji związanych z serwisem aut.  Już od jutra, 1 października, do 29 listopada wszyscy właściciele pojazdów, w tym także starszych niż 3-letnie, mogą dokonać specjalnego Przeglądu Przed Zimą 2014 płacąc jedynie 99 zł. Mechanicy autoryzowanych stacji serwisowych Mitsubishi Motors sprawdzą kluczowe układy i podzespoły, wpływające na bezpieczeństwo i komfort podróżowania, dokonają kontroli stanu akumulatora za pomocą specjalnego testera oraz pomiaru prądu rozruchu i prądu ładowania. Kontroli zostaną poddane między innymi: układ jezdny a w nim amortyzatory, sprężyny, wahacze i przeguby napędowe, układ kierowniczy - przekładnia kierownicza i układ wydechowy, elementy komory silnika a w niej paski napędu osprzętu, gumowe przewody, uszczelnienia i akumulator, poziom płynów eksploatacyjnych: oleju silnikowego, płynu hamulcowego, oleju przekładni automatycznej, płynu układu wspomagania, płynu chłodzącego, płynu spryskiwaczy, grubość okładzin ciernych, stan piór wycieraczek, pasów bezpieczeństwa, praca pedałów sprzęgła i hamulca oraz hamulca awaryjnego, ogrzewanie wnętrza i działanie nawiewów, lusterka, zestaw wskaźników i kontrolek, praca układu rozruchu silnika, sygnał dźwiękowy, spryskiwacze i wycieraczki, podnośniki szyb, centralny zamek, oświetlenie zewnętrzne i wewnętrzne oraz stan zużycia opon.
 
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane