/  / Bestseller Mitsubishi z bonusem

CENY | Bestseller Mitsubishi z bonusem

null
© Mitsubishi
null

Mitsubishi przygotowało nową ofertę dla nabywców modeli ASX oraz Outlander. Przy składaniu zamówienia na samochody klienci mogą aktualnie zyskać odpowiednio 12 000 lub 8 000 złotych.

Najpopularniejszy model marki spod znaku trzech diamentów – czyli kompaktowy crossover Mitsubishi ASX – cieszy się niesłabnącym powodzeniem w Polsce. A świadczy o tym aż 20% zwiększenie wolumenu sprzedaży w roku bieżącym oraz fakt, że zamówienia wykraczają poza terminy dostaw. Teraz importer przygotował specjalną ofertę dla klientów, którzy złożą zamówienie wpłacając zadatek w wysokości 10% wartości samochodu do 30 czerwca, zaś swój egzemplarz odbiorą w lipcu lub sierpniu.

Korzystając z tej propozycji, klienci zyskają aż 12 000 zł, na które składa się obecny rabat w wysokości 5 000 zł, dodatkowa zniżka 2 000 zł i pakiet dodatkowego wyposażenia o wartości do 5 000 zł. Do wyboru są trzy pakiety: opony zimowe wraz aluminiowymi obręczami kół, system nawigacyjny firmy Alpine INE-W990 lub skórzana tapicerka siedzeń.

Outlander – zysk 8 000 zł
Decydując się na zakup Mitsubishi Outlandera 2016, do 30 czerwca klienci zyskają 8 000 zł. Jest to możliwe dzięki zniżce w wysokości 5 000 zł i pakietowi ubezpieczeniowemu w PZU, oferowanemu na preferencyjnych warunkach wyłącznie w salonach Mitsubishi Motors.

Wyliczenie dotyczy najpopularniejszej wersji tego modelu (2.0 Intense Plus CVT 4WD), na którą decyduje się aż 35% nabywców Outlandera.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane