/  / Auto Świat w nowej odsłonie

Auto Świat w nowej odsłonie

Ringier Axel Springer Polska|
null
© Ringier Axel Springer Polska
null

25 sierpnia ukazał się pierwszy numer tygodnika Auto Świat w nowej szacie graficznej. Magazyn przeszedł gruntowną zmianę layoutu.

Redakcja tygodnika zdecydowała się na kompletną zmianę grafiki: większe zdjęcia, odmieniona typografia, stosowanie ciekawych infografik zapewniają magazynowi nowoczesny wygląd, który wychodzi na przeciw gustom dzisiejszych czytelników.

"Dokonaliśmy bardzo gruntownych zmian nie tylko w szacie graficznej, ale również w sposobie redagowania i prezentacji treści dziennikarskich. Czytelnik otrzyma więcej informacji, ma większy wybór tematów, może liczyć na fachowe opinie i porady redakcji. Nadal w tygodniku dominują cztery główne działy: testy i porównania, samochody używane, porady i nowości motoryzacyjne - wylicza Stanisław Sewastianowicz, redaktor naczelny.

"Dodatkowo co tydzień będziemy opisywać youngtimery – klasyczne modele, które cieszą się coraz większą popularnością. Stałą rubryką są też absurdy, które utrudniają życie kierowcom".

Głównym tematem okładkowym pierwszego zmodernizowanego wydania jest następna generacja BMW Serii 5. W Auto Świecie znalazły się pierwsze nieoficjalne zdjęcia tego niemieckiego auta z segmentu premium.

Auto Świat jest jednym z dłużej istniejących na rynku magazynów. Ukazuje się od marca 1995 roku i niebawem będzie obchodzić swoje 20-lecie.
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane