/  / Auto Plaza doceniona

SERWIS | Auto Plaza doceniona

Ford|
null
© Ford
nullnull

Co roku Magazyn Dealer bierze pod lupę polskich dealerów samochodów w aspekcie jakości oferowanych przez nich usług. W roku 2014 pokuszono się o stworzenie rankingu najlepszych serwisów blacharsko-lakierniczych. W ocenie kapituły rankingu „Lider Serwisu Blacharsko – Lakierniczego 2014” na miano zwycięzcy najbardziej zasłużył autoryzowany Zakład Napraw Nadwozi Auto Plaza, posiadający autoryzacje Forda i Hondy

W kapitule rankingu znaleźli się przedstawiciele towarzystw ubezpieczeniowych, firm lakierniczych oraz firm dostarczających rozwiązania wspierające proces likwidacji szkód: AkzoNobel, Allianz, Audatex, Benefia, Generali, PPG, Proama, PZU, Standox.

Członkowie kapituły oceniali parametry i wskaźniki poszczególnych blacharni, metody zarządzania i kontrolowania jakości napraw, dążenie do optymalizacji efektywności procesu naprawy czy względy ekologiczne, a nawet zaangażowanie w inicjatywy społeczne. W ocenie uwzględniano również jakość dotychczasowej współpracy z danym dealerem.
Auto Plaza wygrała zdecydowanie, utrzymując wszystkie te parametry na wysokim poziomie. Zdaniem jury o zwycięstwie przesądziła wysoka jakość napraw połączona z bardzo wysokimi kompetencjami kadry pracowniczej, jak również z dobrą współpracą z klientami i dostawcami. Doceniono, że w swym działaniu firma kieruje się czystością i przejrzystością oferty oraz działania.

O Auto Plaza (Summit Motors Poland)
Firma Summit Motors Poland Sp. z o.o. została założona w 1995 roku, a w 1997 roku uruchomiła w Polsce salon i serwis Auto Plaza –  stację dealerską Forda w Polsce. Obecnie Auto Plaza to dwa salony w Warszawie oferujące sprzedaż samochodów nowych, skup i sprzedaż samochodów używanych, kompleksową obsługę firm, szeroki asortyment oryginalnych części i akcesoriów Ford Motorcraft oraz pełen zakres usług związanych z eksploatacją samochodów.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane