/  / Audi TT docenione

Audi TT docenione

Audi|
null
© Audi
nullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnull

Audi zdobywa nagrody w konkursie Automotive Brand Contest. W kategorii wzornictwa samochodowego, nowe Audi TT otrzymało tytuł „innowacji roku” . Uroczystość wręczenia nagród odbędzie się 2 października i zbiegnie się z otwarciem Paryskiego Salonu Motoryzacyjnego.

Na tegorocznym Paryskim Salonie Motoryzacyjnym cztery pierścienie świętować będą światową premierę Audi TT Roadster i TTS Roadster. Jednym z najbardziej zaawansowanych technicznie rozwiązań zastosowanych w tych sportowych samochodach jest Audi virtual cockpit. Auta wyposażone są również w reflektory diodowe Matrix LED. Ten nowy rodzaj oświetlenia drogowego koncern z Ingolstadt po raz pierwszy zastosował seryjnie w ubiegłym roku, w luksusowej limuzynie Audi A8. Innowacyjne reflektory również nagrodzono w konkursie.

„Konkurs Automotive Brand Contest cieszy się w świecie stylistyki szczególną renomą“ – mówi Marc Lichte, szef wzornictwa Audi. „W końcu nagrody te przyznaje Niemiecka Rada Wzornictwa, czyli bardzo prestiżowa instytucja.“

Poza nagrodami dla Audi TT i reflektorów diodowych Matrix LED, cztery pierścienie otrzymały również wyróżnienia za Audi A3 Limousine, Audi allroad shooting brake i za designerski fotel, który styliści Audi zaprojektowali razem z Walterem de Silvą oraz producentem mebli firmą Poltrona Frau.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane