/  / Audi quattro na Stadionie Narodowym

Audi quattro na Stadionie Narodowym

AUDI|
null
© Audi
null

Audi zostało oficjalnym partnerem projektu "Zimowy Narodowy". W ramach przedsięwzięcia firma wyeksponuje na Stadionie Narodowym w Warszawie samochody z napędem quattro i umożliwi jazdy testowe wybranymi autami z takim właśnie napędem.

"Zimowy Narodowy" to projekt zrodzony z pomysłu, jak wykorzystać potencjał Stadionu Narodowego przez 365 dni w roku. W ramach inicjatywy powstało m.in. największe w Polsce lodowisko i szereg innych atrakcji: tor do jazdy na rolkach i na longboardzie, skatepark czy boiska do badmingtona.

"Zima to pora roku, podczas której najłatwiej docenić napęd na cztery koła. Stąd obecność quattro na Zimowym Narodowym - mówi Wojciech Usak, dyrektor marketingu Audi. "Przedstawiamy tu całą gamę samochodów z napędem na cztery koła quattro, włącznie ze sportowymi wersjami RS. To pojazdy, które świetnie radzą sobie w każdych warunkach, o czym kierowcy przekonują się od ponad trzydziestu lat.

"Teraz osoby zainteresowane techniką quattro, odwiedzając naszą ekspozycję na Zimowym Narodowym, będą mogły przetestować auto z tym napędem - dodaje Usak.

Samochody z napędem na cztery koła to sztandarowy produkt koncernu z Ingolstadt. Dla Audi quattro to coś więcej niż rozwiązanie techniczne. To filozofia. Pojęcie to jest symbolem bezpiecznej i sportowej jazdy, wysokich kompetencji technicznych i dynamicznego stylu życia.

W roku 2013 z taśm produkcyjnych Audi zjechał 5-milionowy model quattro.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane