/  / Audi nagrodzone

Audi nagrodzone

Audi|
null
© Audi
null

W plebiscycie „Auto connect Trophy 2015” zorganizowanym przez Auto Zeitung we współpracy z magazynem connect, bezapelacyjnie wygrywa Audi. Nowe Audi Q7 zwyciężyło w kategorii „Najlepiej skomunikowane auto”, zdobywając aż 40,6 procent wszystkich głosów. Zajmujący drugie miejsce konkurent, dostał zaledwie 14,9 procent głosów.

Na życzenie, Nowe Q7 oraz nowa generacja A4, mogą zostać wyposażone w wiele najnowocześniejszych rozwiązań technicznych. Niektóre z nich również zajęły pierwsze miejsca w plebiscycie przygotowanym przez Auto Zeitung.

Audi MMI touch wygrało w kategorii „Koncepcje obsługi i wskaźników“, zdobywając 38,8 procent głosów. W kategorii „Sterowanie głosowe“, obsługa głosowa rozpoznająca polecenia wydawane naturalnym głosem ludzkim, dostała 38,1 procent głosów czytelników. System nagłaśniający Bang & Olufsen Advanced Sound System z dźwiękiem w formacie 3D dającym bardzo przestrzenne wrażenie, wygrał w kategorii „Audio-Sound-System“ otrzymując 48,8 procent głosów – był to najlepszy wynik w tym plebiscycie.

Adaptacyjny tempomat z automatyczną regulacją odległości między poruszającymi się pojazdami adaptive cruise control z asystentem korków – kolejna opcja w nowym Audi Q7 i w rodzinie nowego A4 – podczas jazdy w korkach wyręcza kierowcę nie tylko w przyspieszaniu i w hamowaniu, ale też w manewrowaniu kierownicą. Czytelnicy oddali na ten system 46,1 procent głosów, oceniając go jako najlepsze wsparcie kierowcy w korkach. Asystent skręcania z kolei, zdobył dla Audi pierwsze miejsce w kategorii „Wsparcie kierowcy/bezpieczeństwo“, gromadząc 25,2 procent głosów.

Audi virtual cockpit wygrało w kategorii „System nawigacji“. Ten w pełni cyfrowy zestaw wskaźników montuje się już w nowym Audi Q7, w Audi TT, Audi R8 i w modelach A4 nowej generacji.

Trzy kolejne, indywidualne zwycięstwa potwierdziły pełen triumf Audi w plebiscycie „Auto connect Trophy“. Hotspot Audi został wybrany najlepszym tego typu rozwiązaniem w kategorii „InCar-Hotspot“. Jako element składowy nawigacji MMI Navigation plus dostępny jest we wszystkich rodzinach modelowych czterech pierścieni. Audi phone box, służący do bezprzewodowej transmisji danych, zwyciężył w kategorii „Integracja telefonu“. Natomiast Audi Konfigurator App dla urządzeń mobilnych, wygrał w kategorii „Producent aplikacji“, zdobywając 31,6 procent głosów.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane