/  / Audi A6 Avant z nagrodą Fleet Awards 2015

Audi A6 Avant z nagrodą Fleet Awards 2015

null
© Audi
null

Audi A6 Avant okazało się najlepsze w kategorii: "samochód dla managera – średnie i duże premium".

Plebiscyt Fleet Awards Polska to cieszący się największym uznaniem fleet-managerów, producentów i importerów samochodów oraz firm usługowych barometr popularności i prestiżu samochodów, produktów i usług flotowych w Polsce. Konkurs tradycyjnie składa się z dwóch części: Wielkiego Testu Flotowego, w którym biorą udział wszystkie nominowane auta, a także głosowania internetowego. Najlepsze samochody flotowe roku 2015 wybrano po zliczeniu wyników głosowania obu części. W kategorii "samochód dla managera – średnie i duże premium" zwycięzcą ogłoszono Audi A6 Avant.

"Zdajemy sobie sprawę, jak ważnym dla wyższej kadry zarządzającej jest komfort podróży i nowoczesne rozwiązania techniczne, cechy od lat charakteryzujące samochody z czterema pierścieniami w logo - mówi Ryszard Czubała, regionalny kierownik Audi ds. kluczowych klientów. "Samochody segmentu premium są coraz częściej obiektem zainteresowania flot, a Fleet Awards 2015 dla Audi A6 Avant to potwierdzenie tego trendu".

Tegoroczną edycję nagrody Fleet Awards przeprowadzono w odświeżonej formule. Wielki Test Flotowy po raz pierwszy odbył się w historycznym miejscu – Fabryce Samochodów Osobowych na Żeraniu.

LISTA NAGRODZONYCH
Fleet Awards Polska 2015 – Zobacz kto wygrał
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane