/  / Atrakcyjne oferty w Suzuki

Atrakcyjne oferty w Suzuki

SUZUKI|
null
© Suzuki
null

W salonach Suzuki ruszyła w styczniu wyprzedaż rocznika 2013. Kupując teraz nowy samochód można zaoszczędzić nawet 12 000 zł lub skorzystać z atrakcyjnych warunków finansowania.

W styczniu Suzuki prowadzi wyprzedaż egzemplarzy z rocznika 2013. W ramach wyprzedaży można kupić nowe Suzuki z rabatem nawet do 12 000 zł. Oferowana jest pełna gama samochodów miejskich, w tym nowy Swift z upustem w wysokości 7 000 złotych, wyposażony m.in. w manualną klimatyzację i siedem poduszek powietrznych.

Crossover Suzuki SX4 S-Cross objęty jest rabatem do 8 000 złotych. Do wyboru dla klientów są zarówno wersje 2WD, jak i wyposażone w pro-aktywny napęd na cztery koła AllGrip. Przy zakupie tego modelu oprócz oszczędności w postaci niższej ceny należy też doliczyć oszczędności w kosztach eksploatacji: omawiany model zadowala się już 4,4 litrami paliwa na 100 km (wersja 2WD, silnik 1.6 diesel 120 KM, cykl mieszany).  
 
Dla osób, które nie dysponują całością kwoty na zakup samochodu, przygotowane zostały atrakcyjne oferty finansowe w ramach programu Suzuki Finance: kredyt 3x33 i kredyt 50/50. Dzięki nim, posiadając niewiele ponad 10 000 zł, można stać się właścicielem nowego Alto, zaś aby jeździć najnowszym crossoverem Suzuki wystarczy już 22 400 złotych (33,4% ceny SX4 S-Cross 2WD Comfort wraz z dopłatą za lakier metalic).
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane