/  / Aplikacja ułatwiająca parkowanie

Aplikacja ułatwiająca parkowanie

null
© SkyCash
null

MobiParking wyróżniono nagrodą Lokalizator Roku 2014. Doceniono łatwość obsługi i fakt, że aplikacja ułatwia kierowcom proces parkowania, natomiast funkcja Start-Stop pozwala wnosić opłatę za realny czas postoju.

Tytuł Lokalizator Roku wręczono podczas drugiej edycji konferencji Navigation Trends for Drivers - wydarzenia dedykowanego zmotoryzowanym oraz usługom, które ułatwiają im funkcjonowanie za kierownicą. Lokalizatory Roku otrzymują rozwiązania, które znacząco wpłynęły na polski rynek w minionym roku.

W kategorii aplikacji dla kierowców zwyciężył mobiParking, oferowany przez SkyCash. Jury doceniło łatwość obsługi aplikacji oraz fakt, że ułatwia ona manewr parkowania samochodu zarówno kierowcom indywidualnym, jak i klientom flotowym, a funkcja Start-Stop pozwala wnosić opłatę za realny czas postoju.

"Lokalizator Roku 2014 to dla nas ogromne wyróżnienie. Nagrodę dedykujemy wszystkim użytkownikom mobiParking, bo bez nich nasze działania i innowacyjne rozwiązania nie miałyby sensu. Aplikacja została dostrzeżona wspólnie przez ekspertów z redakcji Auto Świat i Lokalizacja.info, co przekonuje nas, że mobiParking jest rozwiązaniem dopasowanym do potrzeb polskich kierowców - powiedział Dariusz Mazurkiewicz, prezes zarządu SkyCash Poland.
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane