/  / Alfa Stelvio First Edition – Na dobry początek

CENY | Alfa Stelvio First Edition – Na dobry początek

null
© Alfa Romeo
null

Wszystkich cen konfiguracji nowego SUV-a marki Alfy Romeo jeszcze nie znamy – ale wiemy już, ile na polskim rynku kosztuje premierowa wersja limitowana pod nazwą Stelvio First Edition.

Dealerzy marki Alfa Romeo – również w Polsce – przyjmują już zamówienia na należący do SUV-ów klasy średniej model Stelvio w specjalnej wersji premierowej First Edition. Wyposażenie obejmuje takie pozycje jak m.in. elektrycznie regulowane fotele pokryte skórą Pieno Fiore oraz funkcja podgrzewania, elementy wykończeniowe z prawdziwego drewna na panelach drzwi i desce rozdzielczej, 20-calowe koła ze stopów lekkich, kierownicę skórzaną z aluminiowymi łopatkami do zmiany biegów oraz lakierowane zaciski hamulcowe.

Standardowe wyposażenie Stelvio First Edition zawiera ponadto systemy bezpieczeństwa czynnego takie jak ostrzeganie o najeżdżaniu na poprzedzający pojazd, autonomiczny układ awaryjnego hamowania (AEB) z czujnikiem ochrony pieszych oraz system mający za zadanie informować kierowcę w razie niezamierzonej zmiany pasa ruchu.

Wyposażenie stanowi ponadto kamera cofania z dynamicznymi liniami siatki, przednie i tylne czujniki parkowania, automatyczne otwieranie drzwi bagażnika oraz system automatycznego przełączania świateł mijania na drogowe.

Jaka cena?
Do napędu Stelvio First Edition wybrano zrobiony w całości z aluminium silnik benzynowy 2.0 turbo o mocy 280 KM z ośmiostopniową przekładnią automatyczną i integralnym napędem Q4 (na wszystkie koła). Kierowca włoskiej maszyny liczyć może na sprint do setki w czasie około 5,7 sekundy oraz maksymalną prędkość rzędu 230 km/h.

Szczegóły oferty dostępne u autoryzowanych dealerów Alfy Romeo. Wersję Stelvio First Edition można już zamawiać w cenie od 232 500 złotych.

Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane