/  / Alfa Giulietta z rabatem dla wiernych klientów i nie tylko

Alfa Giulietta z rabatem dla wiernych klientów i nie tylko

ALFA ROMEO|
null
© Alfa Romeo
null

Osoby gotowe kupić egzemplarz Alfy Romeo MiTo lub Giulietta mogą liczyć na rabat wynoszący 13% wartości pojazdu, jeśli udokumentują to, że posiadały w latach 2005-2014 inny samochód jednej z marek należących do Grupy Fiat-Chrysler.

Posiadany wcześniej przez klienta samochód musi być marki Abarth, Alfa Romeo, Chrysler, Dodge, Fiat, Jeep lub Lancia. Rabat 13-proc. zostanie zrealizowany przy nabyciu MiTo lub Giulietty w wersjach wyposażenia Distinctive lub wyższej.

W ramach akcji specjalnych Alfa Romeo proponuje również specjalny rabat 15% przy zakupie Giulietty z rocznika 2014, wyposażonej w silnik Diesla 2.0 JTDm. Akcja ma na celu zachęcenie do zakupu samochodów na firmę po wprowadzeniu nowych zasad odliczenia podatku VAT od 1 kwietnia bieżącego roku.

Alfa Giulietta z jednostką napędową 2.0 JTDm kosztuje teraz 83 980 złotych w wersji Distinctive lub 88 230 złotych w wersji Exclusive. To odpowiednio o 14 820 złotych i 15 570 złotych mniej od standardowej ceny cennikowej.

Oferta została stworzona z myślą o osobach i firmach, które preferują silnik Diesla i będą chciały rozliczyć zakup auta zgodnie z nowymi przepisami dotyczącymi odliczenia VAT.

Od marca Fiat Auto Poland umożliwia również łączenie ogólnych akcji promocyjnych na samochody Alfa Romeo z roku produkcyjnego 2014 (z wyłączeniem powyższych dwóch akcji specjalnych) z ofertą finansową Fiat Bank i Leasing FGA.

Klienci rozpatrujący finansowanie nowych modeli Alfa Romeo mają do wyboru:
- kredyt Alfa Romeo Mikro kredyt 0%: w ramach tej akcji klienci dysponujący kwotą około 50 000 zł decydujący się na model Giulietta będą mogli pozostałą cześć rozłożyć na raty z miesięczną stała stawką poniżej 850 zł (dotyczy zakupu wersji Impression). W przypadku modelu MiTo to kwota jest jeszcze niższa i wynosi tylko 29 700 zł.
- kredyt 50/50
- kredyt Alfa Romeo od 0%
- leasing 103,99%
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane