/  / Aktor z "Komisarza Alexa" wybiera sportową Toyotę

Aktor z "Komisarza Alexa" wybiera sportową Toyotę

TOYOTA|
null
© Paweł Peczyński
null

Aktor Antoni Pawlicki otrzymał kluczyki do egzemplarza sportowego modelu Toyota GT86. Jest to 200-konne auto w wersji Prestige, z manualną skrzynią biegów.

Antoni Pawlicki znany jest z takich filmów jak "Papusza", "Big Love" oraz seriali "Czas Honoru" czy "Komisarz Alex". Z kolei GT86 jest pierwszym po latach sportowym projektem Toyoty. Kiedy debiutował w połowie 2012 roku, GT86 spotkał się z bardzo entuzjastycznym odbiorem prasy motoryzacyjnej. Od tego czasu "japończyk" zdobył liczne nagrody branżowe oraz stał się punktem odniesienia jako wzorcowy, lekki samochód sportowy z napędem na tylne koła.

Jak powiedział Antoni Pawlicki, "kiedy usłyszałem o powstaniu tego modelu, bardzo zainteresowała mnie jego koncepcja, a już po pierwszej jeździe GT86 wiedziałem, że chcę go mieć. Ten model jest stworzony do dostarczania przyjemności z jazdy, a do tego jest zaprojektowany tak, jak robiło się sportowe samochody kiedyś: nie jest nastawiony na efekciarstwo czy elektroniczne zabawki, tylko daje sportowe wrażenia w czystej formie".

"GT86 jest lekki, ma nisko umieszczony środek ciężkości i równomiernie rozłożoną masę, co daje wielką frajdę z jazdy. Do tego dzięki napędowi na tylną oś może służyć zarówno do ścigania się na torze, jak i do zawiezienia dziecka do przedszkola, a do tego nie generuje wysokich kosztów eksploatacji - mówi aktor.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane