/  / 670 zł miesięcznie za nowego Golfa Varianta

670 zł miesięcznie za nowego Golfa Varianta

Volkswagen Bank Polska|
null
© Volkswagen
null

Volkswagen Golf Variant łączy wysoką funkcjonalność, typową dla pojazdów typu kombi, ze sportowym charakterem. W polskich salonach auto dostępne jest już od 670 zł miesięcznie brutto w ramach AutoKredytu. Nowego Golfa Varianta można także sfinansować w ramach Kredytu niska rata oraz Kredytu wygodna spłata.

"Nowy Volkswagen Golf Variant to propozycja skierowana zarówno do odbiorców flotowych, jak i indywidualnych. Przedsiębiorcy, jak i rodziny docenią przestronność oraz dobre prowadzenie auta. W ramach oferty Volkswagen Bank właścicielem auta, dostępnego już od 65 490 zł, można stać się już za 670 zł miesięcznie w ofercie AutoKredyt - mówi Adam Sakławski, brand manager w dziale rozwoju produktu i współpracy z importerem w Volkswagen Bank Polska.

"Nowego Golfa Varianta można także sfinansować w ramach Kredytu niska rata oraz Kredytu wygodna spłata. Co ważne, auto nabyć można bez angażowania jakiegokolwiek własnego kapitału".

Kompaktowe kombi niemieckiego producenta można nabyć już od 670 zł miesięcznie w ramach AutoKredytu. W zależności od preferencji i oczekiwań klienci mogą skorzystać także z klasycznego kredytu ratalnego lub leasingu.

W ofercie Volkswagen Bank znajdują się zróżnicowane rozwiązania finansowe: od krótkoterminowych po długoterminowe, z wymianą auta lub bez.

Klientom salonów Volkswagen zainteresowanym niską miesięczną ratą i komfortową wymianą auta na nowe Volkswagen Bank oferuje innowacyjne rozwiązanie kredytowe: AutoKredyt. To produkt, dzięki któremu po trzech lub czterech latach z łatwością można wymienić auto na nowe. W przypadku, gdy właściciel będzie chciał zwrócić samochód, Volkswagen Bank gwarantuje jego odkup. Dzięki temu klient nie musi się martwić o sprzedaż auta na rynku wtórnym.

Jeśli właściciel zdecyduje się na zachowanie samochodu, może go zatrzymać w ramach spłaty jednorazowej lub rozłożonej na raty.

AutoKredyt jest dostępny bez konieczności angażowania kapitału własnego na zakup samochodu. Klienci mogą wybrać dogodny okres kredytowania (36 lub 48 miesięcy) oraz wysokość wkładu własnego (od 0%). Oprocentowanie nominalne wynosi 5,99% i 4,99% dla promocyjnego wariantu 48 miesięcy, 30% wkładu własnego i 20 000 km rocznego limitu przebiegu.

Klienci zainteresowani zakupem Golfa Varianta mogą również skorzystać z Kredytu niska rata, dostępnego w ofercie Volkswagen Bank. Jest to klasyczny kredyt ratalny z atrakcyjnym oprocentowaniem, obliczanym indywidualnie.

Wysokość miesięcznych rat jest dostosowywana do potrzeb i możliwości klienta. Kredyt charakteryzuje się długim okresem kredytowania (od 12 aż do 84 miesięcy) oraz indywidualnie ustalaną wysokością wkładu własnego (już od 0%).

Volkswagen Golf Variant dostępny jest również w promocyjnej ofercie Kredyt wygodna spłata. Jest to propozycja dla osób kierujących się niezależnością oraz wygodą, umożliwiająca spłatę zobowiązania w określonym przez siebie tempie. W przypadku kredytu na jeden rok klient zapłaci 0,00% odsetek.

Pozostałe dostępne okresy kredytowania (od dwóch do czterech lat) wiążą się z oprocentowaniem równym 6,20%.

Oferta dla przedsiębiorców
Dla przedsiębiorców Volkswagen Golf Variant jest dostępny w Leasingu niska rata. Całkowita suma opłat 107% obowiązuje dla okresu finansowania wynoszącego 36 miesięcy, przy opłacie wstępnej 20% i wartości wykupu równej 1%.

Oferta leasingowa obejmuje również inne parametry: okres finansowania od 24 do 60 miesięcy, opłatę wstępną od 10% do 45% oraz wartość końcową 1 lub 19%.

W ramach oferty finansowej Volkswagen Bank Polska klienci otrzymują pakiet Volkswagen Safe+ gratis. Gwarantuje on ochronę przed nieoczekiwanymi kosztami napraw po upływie fabrycznej gwarancji (na okres 1 roku i do 60 000 km przebiegu).
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane