/  / 5-letnia gwarancja Mitsubishi

5-letnia gwarancja Mitsubishi

null
© Mitsubishi
null

Od 1 stycznia bieżącego roku Mitsubishi Motors rozszerza fabryczną gwarancję na rynku europejskim – a więc i polskim – aż do 5 lat. Dzięki temu auta japońskiej marki będą warte więcej przy ewentualnej odsprzedaży kolejnemu właścicielowi.

W oparciu o doskonałe statystyki niezawodności, Mitsubishi Motors zdecydowało się rozszerzyć w Europie gwarancję fabryczną na swoje pojazdy z 3 do 5 lat, zachowując jednocześnie limit przebiegu wynoszący 100 000 kilometrów.

Zmiana warunków gwarancji zwiększy satysfakcję z zakupu przyszłych użytkowników aut Mitsubishi. Dłuższa gwarancja oznacza dla nich niższe koszty eksploatacji, wyższą wartość samochodu aż do 5. roku użytkowania oraz poczucie bezpieczeństwa w przypadku awarii pojazdu.

Nowe warunki gwarancji dotyczą modeli Mitsubishi (poza elektrycznym i-MiEV) zarejestrowanych przez klientów w Europie jako nowe samochody od 1 stycznia 2015 roku, w tym Outlandera PHEV, który już wcześniej był oferowany z 5-letnią gwarancją na akumulator trakcyjny oraz komponenty systemu EV.

W Polsce nową, fabryczną gwarancją 5-letnią objęto modele Mitsubishi Space Star, Lancer Sedan, Lancer Sportback,  ASX, ASX RalliArt, Outlander, Outlander PHEV, Pajero oraz L200.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane