/  / 3 światowe premiery Mitsubishi w Tokio

3 światowe premiery Mitsubishi w Tokio

Mitsubishi Motors|
null
© Mitsubishi
nullnull

Podczas najbliższego salonu motoryzacyjnego w Tokio firma Mitsubishi Motors Corporation zaprezentuje trzy samochody koncepcyjne, świętujące swoje światowe premiery. Wygląd trzech nowych modeli, odzwierciedlający nową tożsamość wizualną marki, podkreśla typowe dla aut typu SUV poczucie bezpieczeństwa i funkcjonalność.

Pojazdy zaprojektowano zgodnie z nową strategią @earth Technology. Oznacza ona wykorzystywanie zaawansowanych technologii nowej generacji, które opracowano z myślą o przyjemności z jazdy oraz wytrzymałości i bezpieczeństwie, nie zapominając o dbałości o środowisko.

Pierwszy z trzech konceptów, czyli Mitsubishi Concept GC-PHEV, to pełnowymiarowy SUV wykorzystujący system napędu PHEV (plug-in hybrid electric vehicle). Projekt oferuje dynamiczne właściwości jezdne SUV-a oraz wiodącą w klasie wydajność ekologiczną.

Opracowany przez MMC, zaawansowany system kontroli napędu na cztery koła S-AWC (Super All Wheel Control) zapewnia niezrównane prowadzenie i ponadprzeciętną stabilność, jak również typowe dla SUV-a właściwości jezdne umożliwiające jazdę po nawierzchniach wszystkich typów, także w terenie.

Concept GC-PHEV to "samochód przyłączony do sieci", który oferuje również zaawansowane technologie bezpieczeństwa oraz systemy wspierające kierowcę, działające w oparciu o łączność z sieciami mobilnymi.

Natomiast Mitsubishi Concept XR-PHEV to kompaktowy SUV wyposażony w lekki i bardzo wydajny system PHEV. Jak zapewnia producent, omawiany pojazd odznacza się zwinnością i znakomitymi właściwościami jezdnymi oraz stylizacją nadwozia nawiązującą do sportowych aut typu coupe.

Jako trzecia premiera anonsowana na wystawę w Tokio, Mitsubishi Concept AR to kompaktowy MPV oferujący mobilność SUV-a i przestrzeń dla pasażerów typową dla konstrukcji MPV. Najnowsze technologie obniżające zużycie paliwa obejmują m.in. silnik o niewielkiej pojemności skokowej, wyposażony w turbodoładowanie i bezpośredni wtrysk.

Concept AR zapewnia wszystkim pasażerom komfortowe warunki podczas jazdy za sprawą przytulnego wnętrza i funkcjonalnego układu siedzeń.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane