/  / 3 cylindry pod maską BMW 2 Coupe

3 cylindry pod maską BMW 2 Coupe

null
© BMW
null

Już od marca oferta rynkowa BMW Serii 2 Coupe poszerzy się dzięki nowej wersji bazowej, kolejnym wariantom z napędem na 4 koła oraz nowym specyfikacjom wyposażeniowym.

Jak zapowiada koncern z Bawarii, w ofercie znajdzie się wersja modelowa BMW 218i Coupe, wyposażona w 3-cylindrowy silnik o mocy 136 KM, przy momencie obrotowym wynoszącycym 220 Nm od 1250 obr./min. Motor wyposażony jest w technologię BMW TwinPower Turbo, system w pełni zmiennych faz rozrządowych Double Vanos i zmienny wznios zaworowy Valvetronic.

Wariant BMW 218i przyspiesza do "setki" w czasie 8,8 s (z automatyczną skrzynią biegów: 8,9 s), a maksymalnie kierowca może rozpędzić się do 212 km/h. Deklarowane przez producenta zużycie paliwa wynosi średnio około 5,6-5,1 l/100 km (z automatyczną skrzynią Steptronic: 5,5-5,1) – w zależności od rodzaju zamontowanego ogumienia.

Od roku przyszłego napęd na cztery koła xDrive dostępny będzie także w modelu BMW 220d Coupe.

Nabywcy BMW 2 Coupe będą mieć do wyboru kolejne możliwości indywidualizacji swych aut dzięki dodaniu do palety specyfikacji Advantage, Luxury Line, Sport Line oraz M Sport.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane