/  / 290-konny Golf GTI Clubsport w salonach

CENY | 290-konny Golf GTI Clubsport w salonach

null
© Volkswagen
nullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnull

Mocny, szybki i bogato wyposażony. Volkswagen Golf GTI Clubsport czeka na polskich klientów z cenami od prawie 133.000 złotych.

Golf GTI Clubsport to jubileuszowa wersja, jaką stworzono dla uczczenia 40-tych urodzin legendarnego GTI. Samochód uzbrojono w turbodoładowany silnik 2.0 TSI z bezpośrednim wtryskiem paliwa. Jednostka standardowo osiąga moc 265 KM – to aż o 35 koni więcej niż jest w stanie zaserwować Golf GTI z pakietem Performance.

Za sprawą funkcji Boost, która uruchamia się poprzez mocniejsze wciśnięcie pedału przyspieszenia, z silnika Golfa GTI Clubsport można na 10 sekund wykrzesać dodatkowe 25 KM.

Ceny w Polsce
Oferta wyjściowa zaczyna się od 132 590 złotych – za wersję trzydrzwiową z mechaniczną skrzynią biegów o sześciu przełożeniach. Kierowca może liczyć na sprint do setki w czasie 6,3 sekundy. Z kolei prędkość maksymalną ograniczono elektronicznie do 250 km/h.

Za dopłatą 8 300 zł można zaś wyjechać z salonu Golfem GTI Clubsport z dwusprzęgłową skrzynią DSG o sześciu przełożeniach. Osiągi identyczne jak w przypadku wersji z "manualem".Do seryjnego wyposażenia samochodu należą m.in. system radiowy Composition Media z 6,5-calowym ekranem dotykowym, zestaw 8 głośników, Bluetooth, automatyczna klimatyzacja, reflektory biksenonowe oraz system Park Pilot (czyli tylne czujniki parkowania z wizualizacją odległości na ekranie pokładowym), a także autoalarm z niezależnym zasilaniem oraz z funkcją dozoru wnętrza i czujnikiem przechyłu.

Ceny Golfa GTI Clubsport w wersji 5-drzwiowej zaczynają się natomiast od 134 330 złotych.

ZOBACZ TEŻ:
Volkswagen Golf rocznik 2017 – Oferta modelowa z cenami
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane