/  / 190-konny Nissan Pulsar w drodze

190-konny Nissan Pulsar w drodze

null
© Nissan
null

Według wiarygodnych źródeł, w roku przyszłym do gamy modelowej Nissan Pulsar dołączy silnik benzynowy 1.6 o mocy maksymalnie 190 koni mechanicznych.

Gama kompaktowego modelu Nissan Pulsar, który w salonach nad Wisłą zadebiutował dość niedawno, obejmuje aktualnie dwie propozycje. Po stronie benzynowców figuruje doładowany silnik 1.2 DIG-T, z którego kierowca może "wycisnąć" 115 koni oraz do 190 Nm maksymalnego momentu obrotowego.

Na klientów, którym bardziej odpowiadają diesle, czeka natomiast jednostka 1.5 dCi, rozwijająca moc 110 KM oraz 260 Nm momentu obrotowego.

Mniej więcej w połowie przyszłego roku do gamy silnikowej kompaktowego Nissana dołączyć ma kolejna "benzyna". Według wiarygodnych źródeł, chodzi tu o konstrukcję 1.6 DIG-T, która rozwija maksymalnie 190 koni. To ten sam silnik, który można wybrać dla Nissana Juke.

Dodajmy jeszcze, że w ramach wyprzedaży egzemplarze Nissana Pulsara z roku produkcji 2014 czekają na klientów w promocyjnych cenach. Bazowa wersja 1.2 DIG-T Visia kosztuje teraz już od 57 000 złotych (katalogowo: 64 000 złotych bez opcji).
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane