/  / 10 000 Mustangów w Europie

10 000 Mustangów w Europie

null
© Ford
null

Europejscy klienci – na wytwarzany w USA model Ford Mustang – złożyli do dziś łączne już ponad 10 000 zamówień.

Od momentu rozpoczęcia przyjmowania zamówień na Mustanga w styczniu tego roku, sprzedano w całej Europie łącznie już ponad 10 000 egzemplarzy Forda będącego żywą wizytówką motoryzacji z USA. Podany wynik uwzględnia blisko 4 000 egzemplarzy w Niemczech oraz ponad 2 100 aut w Wielkiej Brytanii. Nad Tamizą klienci z niecierpliwością czekają na dostawy pierwszych Mustangów z kierownicą po prawej stronie.

Ford Mustang jest oficjalnie dostępny w europejskiej sieci sprzedaży po raz pierwszy w liczącej już 51 lat historii modelu.

Zauroczył samego "Stiga"
Mustang został okrzyknięty najlepszym autem do wykonywania popisów kaskaderskich w nowym filmie 'Ben Collins: Stunt Driver'. W produkcji występuje kierowca-kaskader i kierowca wyścigowy – niegdyś odgrywający rolę "Stiga" w programie telewizyjnym Top Gear.

"Ford Mustang wystąpił w ponad 3 700 filmach, trzymając widzów w napięciu podczas kultowych scen pościgów, poczynając od legendarnego filmu 'Bullit' z 1968 roku, a kończąc na 'Need for Speed' z 2014 roku - wylicza Roelant de Waard z firmy Ford of Europe. "Tytuł najlepszego auta do wykonywania popisów kaskaderskich w filmie 'Ben Collins: Stunt Driver' potwierdza pozycję Mustanga jako ikony motoryzacyjnej i filmowej".
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane