/  / 10 000 aut Mazdy sprzedanych!

10 000 aut Mazdy sprzedanych!

Mazda Motor Poland|
null
© Materiały prasowe
null

Mazda Motor Poland obchodziła niedawno jubileusz 3 lat działalności na polskim rynku. Zaledwie miesiąc po tym uroczystym wydarzeniu z salonu wyjechał 10 000. egzemplarz Mazdy, sprzedany przez autoryzowaną sieć dealerską.

Uroczyste przekazanie klientowi 10 000. samochodu Mazda, sprzedanego przez autoryzowaną sieć dealerów Mazda Motor Poland, odbyło się 27 lipca w nowo otwartym salonie Mazda Nordic Motor w Bydgoszczy.

Samochód odebrał pan Roman Michalczuk z Bydgoszczy. Wyjechał z salonu czarną Mazdą6 w wersji Kirei.

Kluczyki do samochodu przekazał Łukasz Paździor, dyrektor generalny Mazda Motor Poland, a zgromadzonych gości przywitali: właściciel salonu Mazdy Jacek Myśliński oraz dyrektor generalny Stanisław Kwiatkowski.

„Cieszę się, że Mazda zagościła w Bydgoszczy, długo na to czekałem - powiedział pan Michalczuk, odbierając Mazdę6. „To nie jest pierwsza Mazda w rodzinie: syn od lat jeździ Mazdą MX-5 i to on przekonał mnie do marki i pomógł wybrać model. Już nie mogę doczekać się dłuższej podróży moim nowym autem”.

Nowy salon w Bydgoszczy, zlokalizowany na ul. Fordońskiej 307 ma powierzchnię 400 m2. Co ciekawe, mieści się pierwszym piętrze, więc samochody transportowane są na specjalnej platformie, a na klientów czeka komfortowa winda.

Salon oferuje sprzedaż nowych samochodów Mazda, oryginalnych części i akcesoriów oraz usługi finansowo-ubezpieczeniowe. Serwis zapewnia klientom pełny zakres napraw mechanicznych oraz blacharsko-lakierniczych.

„Sieć Mazdy rozwija się bardzo dynamicznie. Dzisiaj pokrywamy już obszar praktycznie całej Polski. To dzięki punktom dealerskim udało nam się w tak krótkim czasie sprzedać 10 000 samochodów, co znacznie przewyższa nasze pierwotne założenia. Cieszymy się, że to właśnie nowo otwartemu salonowi w Bydgoszczy przypadło wydanie tego specjalnego egzemplarza Mazdy - podkreśla Łukasz Paździor z firmy Mazda Motor Poland.

Obecnie autoryzowana sieć dealerska Mazdy obejmuje 28 punktów dealerskich i 16 autoryzowanych stacji obsługi.

Czekamy na Wasze opinie w komentarzach i na forum dyskusyjnym.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane