/  / 1 st Business Economy Challenge

1 st Business Economy Challenge

(2015-09-04 10:52)
null
null

Czy zwróciłeś uwagę na średnie spalanie w Twoich samochodach firmowych? Walka toczy się o każdą kroplę paliwa. Im oszczędniej będą jeździć kierowcy, tym więcej zyska Twoja firma.

Wbrew powszechnej opinii, oszczędna jazda nie jest równoznaczna z byciem zawalidrogą. A co, jeżeli powiemy Ci, że jeżdżąc w stylu eko można zaoszczędzić nawet do 25% paliwa? Myślisz, że poruszając się po drogach w ten sposób stracisz cenny czas? Eko jazda nie jest ani nudna, ani też powolna!

Łatwo się o tym przekonasz rejestrując swoją firmową załogę na pierwsze mistrzostwa Poznania w ekonomicznej jeździe samochodem – 1 st Business Economy Challenge.

1st Business Economy Challenge jest imprezą samochodową, promującą energooszczędny i ekologiczny tryb jazdy oraz bezpieczeństwo w ruchu drogowym, zgodnie z ideą projektu Bezpieczne Drogi Poznania.

Dla zarejestrowanych załóg czeka pakiet pełen emocji w postaci profesjonalnie przygotowanego eko Rajdu, na prawie 250-kilometrowej trasie. Będzie jak w rajdach prezentowanych w mediach. Załoga wcieli się w kierowców walczących o jak najmniejsze spalanie. A to wcale nie takie łatwe zadanie...

Trzeba bowiem wiedzieć, jak poruszać się po polskich drogach, trzeba wiedzieć jak zmieniać biegi, jak operować pedałem gazu czy chociażby kiedy opłaca się zgasić silnik. W najlepsze trwała będzie rozgrywka taktyczna i wspólna zdrowa rywalizacja. A wszystko to w profesjonalnym stylu!

W Interaktywnym Centrum Bezpieczeństwa dla wszystkich uczestników zostaną zorganizowane bezpłatne warsztaty eco-drivingu, które pozwolą poznać zasady eko jazdy, a nabyte podczas warsztatów umiejętności każdy będzie mógł wykorzystać w trakcie Rajdu.

W wydarzeniu może wziąć udział aż 30 dwuosobowych załóg. Rajd jest wydarzeniem kierowanym do firm i instytucji mających siedzibę na terenie powiatu poznańskiego.

Zapisy na stronie internetowej (PATRZ TUTAJ) – w terminie do 25 września.
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane