/  / "Wypasiony" Fiat Freemont

CENY | "Wypasiony" Fiat Freemont

null
© Fiat
nullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnull

W polskiej ofercie pojawiła się już nowa wersja Fiat Freemont Cross. Dobra wiadomość dla klientów jest też taka, że "amerykanin" z logo włoskiej marki na masce jest do kupienia taniej dzięki wyprzedaży rocznikowej.

Fiat Freemont Cross to samochód rodzinny z elementami stylistycznymi, które nasuwają skojarzenia z autem typu SUV. "Amerykanin" z włoskim paszportem posiada m.in. zderzaki w kolorze nadwozia z elementami chromowanymi, przyciemniane tylne szyby, progi boczne z elementami chromowanymi, czarne wykończenie przednich świateł oraz specjalne felgi aluminiowe 19-calowe.

Wyposażenie standardowe kabiny jest bogate i obejmuje m.in. takie elementy jak klimatyzacja trójstrefowa automatyczna (standard przy konfiguracji 7-miejscowej), radio CD/mp3/DVD z ekranem dotykowym 8,4" oraz nawigacją satelitarną, kamera cofania, kierownica obszyta skórą, tempomat oraz przednie fotele podgrzewane.

Jednostką napędową oferowaną na polskim rynku dla wersji Fiat Freemont Cross jest 170-konny turbodiesel 2.0 Multijet, sprzężony z 6-biegową przekładnią automatyczną oraz dołączanym napędem 4x4. Według oficjalnych danych fabrycznych, motor zapewnia przyspieszenie do setki w 11,1 sekundy, a średnie zużycie paliwa w cyklu mieszanym to około 7,3 l/100 km.


Fiat Freemont Cross katalogowo kosztuje od 149 500 złotych, jednak w ramach oferty wyprzedażowej rocznika 2014 można go mieć za równe 140 000 złotych bez opcji.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane