/  / "Koreańczyk" w czerni i z dieslem

"Koreańczyk" w czerni i z dieslem

null
© Hyundai
null

Hyundai ix35 Black & Steel. Tak nazywa się nowa wersja limitowana kompaktowego SUV-a, którą wypuszczono na rynek niemiecki. W przypadku zakupu korzyść dla klienta to 2 600 euro.

Na rynek niemiecki wypuszczono model Hyundai ix35 w limitowanej edycji Black & Steel. Na chętnych czeka do wzięcia zaledwie 300 egzemplarzy tego auta. Dodatkowym wabikiem jest korzyść dla klienta, która w porównaniu ze "zwykłym" ix35 wynosi do 2 600 euro.

W ofercie ix35 Black & Steel figurują do wyboru dwie wersje kolorystyczne metallic: jest to kolor nadwozia czarny Phantom Black oraz szary Steel Grey. Auto oferuje w serii m.in. 18-calowe obręcze ze stopów metali lekkich, reflektory bi-ksenonowe oraz przyciemnione szyby boczne w drugim rzędzie siedzeń. Na pokładzie mamy ponadto do dyspozycji m.in. nawigację, kamerę cofania, dwustrefową klimatyzację automatyczną oraz podgrzewane fotele z przodu i z tyłu.

Wersja ix35 Black & Steel oferuje wyłącznie silniki Diesla 2.0, które generują moc maksymalnie 136 lub 184 KM. Klient może je według uznania skonfigurować z 6-biegową skrzynią manualną bądź tez z automatem. Ceny zaczynają się od 29 950 euro.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane