/  / "Francuz" z pięknym wnętrzem

"Francuz" z pięknym wnętrzem

PEUGEOT|
null
© Peugeot
nullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnull

Z okazji XXIX edycji Międzynarodowego Festiwalu Samochodowego w Paryżu przedstawiciele marki Peugeot odebrali nagrodę za Najpiękniejsze Wnętrze Roku, przyznaną modelowi Peugeot 308.

Podczas odbywającego się co roku Międzynarodowego Festiwalu Samochodowego rozdawane są nagrody za najbardziej udane osiągnięcia w dziedzinie motoryzacji. Przyznaje je jury złożone z ekspertów i entuzjastów motoryzacji, jak również specjalistów z dziedziny architektury, mody, designu, kultury i mediów.

O nagrodę za Najpiękniejsze Wnętrze Roku, przyznawaną w oparciu o takie kryteria jak design wnętrza, harmonia proporcji, użytych materiałów i kolorów mogły się ubiegać modele wprowadzone do sprzedaży w minionym roku kalendarzowym.

Nowemu Peugeot 308 przyszło zmierzyć się w finale z trzema innymi nominowanymi do tej nagrody konkurentami: Alfą 4C, BMW Serii 4 Coupe oraz Mercedesem CLA.

Nagroda ta stanowi wyraz uznania dla oryginalności, nowoczesności i wysokiej jakości Peugeot i-Cockpit, będącego nowym znakiem rozpoznawczym samochodów francuskiej marki. I to właśnie czysta, stonowana stylistyka miejsca kierowcy oraz innowacyjna i intuicyjna w obsłudze deska rozdzielcza Peugeot 308 ostatecznie przekonały jury.

Kompaktowa kierownica, zegary umieszczone na linii wzroku, 9,7-calowy ekran dotykowy oraz podwyższona środkowa konsola to zalety, które mają przypaść do gustu użytkownikom nowej 308-ki.

Dotychczas Peugeot 308 nowej generacji ma już na koncie ponad 43 000 złożonych zamówień.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane