/  /  /  / Współpraca Volvo Cars i Ericsson w zakresie usług internetowych
Volvo

Volvo

Zmień
Po raz pierwszy nazwa Volvo pojawiła się w 90 lat temu na łożyskach kulkowych. Jako znak towarowy oficjalnie zarejestrowano ją 22 czerwca 1915 roku. Od tego czasu znakiem Volvo sygnowano każde łożysko, wyprodukowane przez SKF, na którego zewnętrznej stronie umieszczano logo Volvo. Wraz z rozwojem firmy znak ten pojawiał się na samochodach, ciężarówkach, łodziach czy samolotach.
Dowiedz się więcej o marce
 

Współpraca Volvo Cars i Ericsson w zakresie usług internetowych

Volvo|
null
© Volvo
null

Volvo Car Group i Ericsson nawiązują współpracę w zakresie usług internetowych w samochodach Volvo. Badania szwedzkiego producenta dotyczące przyzwyczajeń kierowców, wymogów bezpieczeństwa ruchu wraz z ekspertyzą technologiczną Ericssona posłużą do określenia i wyselekcjonowania oferowanych usług.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Volvo Cars i Ericsson będą wspólnie budować technologiczny ekosystem w nowych modelach samochodów. Połączenie sieciowe oparte na wielofunkcyjnej platformie Ericsson zapewni m.in. multimedialne serwisy komunikacyjne oraz aplikacje w pojazdach Volvo. Dzięki temu kierowcy i pasażerowie będą mogli swobodnie korzystać z internetu podczas podróży.

System sieciowy obejmie wszystkie rynki Volvo na świecie. Zarządzanie serwisami internetowymi, doradztwo i integracja systemów dostarczana będzie przez firmę Ericsson.

"Jesteśmy przekonani, że samochody w niedalekiej przyszłości obejmie ten sam poziom usług cyfrowych, do jakich nasi konsumenci są przyzwyczajeni w swoich domach lub w pracy. Jest to strategicznie ważna część inwestycji Volvo Cars, w której chcemy być liderem - zapowiada Lex Kerssemakers, starszy wiceprezes ds. strategii produktu i zarządzania linią pojazdów w Volvo Car Corporation.

Volvo zapowiada poważne inwestycje

Kierowca będzie mógł pobierać aplikacje, dokonywać rezerwacji usług on-line oraz komunikować się z innymi poprzez połączenie internetowe zbudowane na platformie usług firmy Ericsson.

"Ericsson jest idealnym partnerem dla Volvo Cars, który wnosi do naszych rozwiązań ogromne doświadczenie i zrozumienie technologii globalnych. Ponadto, dzielimy te same ambicje rozwoju innowacyjnych rozwiązań zgodnie z naszą wspólną wizją przyszłości społeczeństwa sieciowego - powiedział Kerssemakers.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama