/  /  /  / Volvo i IKEA wybrały nowego właściciela Volvo V40
Volvo

Volvo

Zmień
Po raz pierwszy nazwa Volvo pojawiła się w 90 lat temu na łożyskach kulkowych. Jako znak towarowy oficjalnie zarejestrowano ją 22 czerwca 1915 roku. Od tego czasu znakiem Volvo sygnowano każde łożysko, wyprodukowane przez SKF, na którego zewnętrznej stronie umieszczano logo Volvo. Wraz z rozwojem firmy znak ten pojawiał się na samochodach, ciężarówkach, łodziach czy samolotach.
Dowiedz się więcej o marce
 

Volvo i IKEA wybrały nowego właściciela Volvo V40

Volvo Auto Polska|
null
© Volvo
null

Rozstrzygnięto konkurs Volvo i IKEA w ramach Dni Szwedzkiego Wzornictwa. Najlepszą pracę stworzyła Kornelia Nowak, która już niedługo odbierze nowe Volvo V40 skonfigurowane według własnego uznania, zgodnie z hasłem "IKEA. Ty tu urządzisz".

W dwa sierpniowe weekendy we wszystkich sklepach IKEA w Polsce odbyły się Dni Szwedzkiego Wzornictwa. W ramach akcji na specjalnie przygotowanych stoiskach Volvo prezentowano nowe V40 oraz zorganizowano m.in. quizy z wiedzy o Volvo i IKEA, a także rodzinne kalambury. Jednak najważniejszą atrakcją był konkurs na najlepszą kreację na temat "Szwedzkie wzornictwo".

Zadanie konkursowe polegało na dokończenie rysunku autorstwa znanego polskiego rysownika Andrzeja Mleczki.

Główną nagrodą w konkursie dla najlepszej pracy było nowe Volvo V40 skonfigurowane według własnego uznania do kwoty 125 000 zł brutto.

Dla autorów za zajęcie 2. i 3. miejsca przygotowano karty upominkowe do IKEA na kwotę 7 500 i 5 000 zł.

Spośród około 22 000 prac jury konkursu, w skład którego wchodzili przedstawiciele Volvo i IKEA oraz Andrzej Mleczko, wybrało zwycięzców. Nagroda główna trafi do Kornelii Nowak. Drugą nagrodę otrzymał Robert Ostrowski, a jako trzecia uplasowała się Marianna Czerwińska.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane

Najnowsze wiadomości - Volvo

Reklama