/  /  /  / Volvo Cars chwali się wynikami za wrzesień
Volvo

Volvo

Zmień
Po raz pierwszy nazwa Volvo pojawiła się w 90 lat temu na łożyskach kulkowych. Jako znak towarowy oficjalnie zarejestrowano ją 22 czerwca 1915 roku. Od tego czasu znakiem Volvo sygnowano każde łożysko, wyprodukowane przez SKF, na którego zewnętrznej stronie umieszczano logo Volvo. Wraz z rozwojem firmy znak ten pojawiał się na samochodach, ciężarówkach, łodziach czy samolotach.
Dowiedz się więcej o marce
 

Volvo Cars chwali się wynikami za wrzesień

Volvo|
null
© Volvo
null

Jak informuje firma Volvo Cars, we wrześniu sprzedaż detaliczna tej marki na świecie zwiększyła się o 13,5%, osiągnąwszy poziom nieco ponad 40 950 egzemplarzy. To już trzeci miesiąc z kolei, kiedy sprzedaż tego producenta utrzymuje trend wzrostowy.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Największym rynkiem zbytu dla Volvo Cars okazały się w miesiącu wrześniu Chiny, gdzie sprzedaż przekroczyła 5 700 egzemplarzy, wykazując poprawę aż o 48,6% w ciągu roku. Łącznie od stycznia firma uzyskała na rynku chińskim sprzedaż niecałych 43 400 egzemplarzy, co daje wzrost na poziomie 41,3%.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama