/  /  /  / Teraz Volvo XC90 taniej o VAT
Volvo

Volvo

Zmień
Po raz pierwszy nazwa Volvo pojawiła się w 90 lat temu na łożyskach kulkowych. Jako znak towarowy oficjalnie zarejestrowano ją 22 czerwca 1915 roku. Od tego czasu znakiem Volvo sygnowano każde łożysko, wyprodukowane przez SKF, na którego zewnętrznej stronie umieszczano logo Volvo. Wraz z rozwojem firmy znak ten pojawiał się na samochodach, ciężarówkach, łodziach czy samolotach.
Dowiedz się więcej o marce
 

Teraz Volvo XC90 taniej o VAT

Volvo Auto Polska|
null
© Volvo
null

Volvo Auto Polska wprowadza ofertę specjalną dotyczącą modelu XC90. Do końca czerwca ten duży, siedmioosobowy SUV będzie dostępny z rabatem rekompensującym wysokość podatku VAT.

"XC90 to najdłużej produkowany model z naszej oferty. Mimo upływu lat nadal ma swoich gorących zwolenników. Wychodzimy im naprzeciw, obejmując to auto akcją specjalną - mówi Mariusz Nycz, dyrektor marketingu Volvo Auto Polska.

"Każdy, kto zdecyduje się na zakup XC90, może liczyć na rekompensatę VAT. W przypadku samochodu za 200 000 zł netto VAT wynosi 46 000 zł. Przedsiębiorca może uzyskać z Urzędu Skarbowego odpis w wysokości 6 000 zł. Volvo udzieli rabatu rekompensującego pozostałe 40 000 złotych".

Volvo XC90 to największy samochód w gamie modelowej Volvo, o długości ponad 480 cm. Obecnie jest oferowany z silnikami Diesla, napędem na cztery koła i z automatyczną skrzynią biegów.

W wersji D5 AWD samochód Volvo XC90 ma moc 200 KM, a w wersji D4 jest to 163 KM.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama