/  /  /  / Pierwsze ceny nowego Volvo V40 w Polsce
Volvo

Volvo

Zmień
Po raz pierwszy nazwa Volvo pojawiła się w 90 lat temu na łożyskach kulkowych. Jako znak towarowy oficjalnie zarejestrowano ją 22 czerwca 1915 roku. Od tego czasu znakiem Volvo sygnowano każde łożysko, wyprodukowane przez SKF, na którego zewnętrznej stronie umieszczano logo Volvo. Wraz z rozwojem firmy znak ten pojawiał się na samochodach, ciężarówkach, łodziach czy samolotach.
Dowiedz się więcej o marce
 

Pierwsze ceny nowego Volvo V40 w Polsce

Volvo Auto Polska|
null
© Volvo
nullnullnullnullnullnullnullnull

Nowe Volvo V40, czyli prestiżowy, pięciodrzwiowy i pięciomiejscowy hatchback w wersji z silnikiem benzynowym 1.6 o mocy 150 KM, można kupić za 86 900 zł. Model z motorem wysokoprężnym (D2 o mocy 115 KM) jest droższy o 3 000 zł.

W skład wyposażenia standardowego modelu wchodzi m.in. innowacyjna poduszka powietrzna chroniąca pieszego, 5-calowy ciekłokrystaliczny wyświetlacz, układ Start/Stop oraz elektronicznie sterowana dwustrefowa klimatyzacja ECC.

"Takie pozycjonowanie cenowe nowego modelu, to efekt analizy rynku i oferty konkurencji. Wierzymy, że ta cena wpłynie na wysoką popularność modelu w Polsce - powiedział Mariusz Nycz, dyrektor marketingu i PR w Volvo Auto Polska.

Produkcja modelu rozpoczęła się w maju w fabryce w Ghent (Belgia).

Dealerzy zbierają już zamówienia na samochody, a odbiór pierwszych egzemplarzy przez klientów nastąpi w lipcu.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane

Najnowsze wiadomości - Volvo

Reklama