/  /  /  / Pakiet gwarancyjny Volvo 5 lat
Volvo

Volvo

Zmień
Po raz pierwszy nazwa Volvo pojawiła się w 90 lat temu na łożyskach kulkowych. Jako znak towarowy oficjalnie zarejestrowano ją 22 czerwca 1915 roku. Od tego czasu znakiem Volvo sygnowano każde łożysko, wyprodukowane przez SKF, na którego zewnętrznej stronie umieszczano logo Volvo. Wraz z rozwojem firmy znak ten pojawiał się na samochodach, ciężarówkach, łodziach czy samolotach.
Dowiedz się więcej o marce
 

Pakiet gwarancyjny Volvo 5 lat

VOLVO|
null
© Volvo
null

Kupując Volvo z dodatkowym pakietem ochrony gwarancyjnej klient zyskuje poczucie bezpieczeństwa w każdej sytuacji związanej z eksploatacją samochodu. Nieważne, czy akurat jesteśmy w Polsce, czy w innym kraju Europy.

Dzięki nowym pakietom gwarancyjnym Volvo ma się pewność, że w razie potrzeby samochód klienta zostanie otoczony opieką specjalistów z autoryzowanych serwisów Volvo, a użytkownik nie poniesie dodatkowych kosztów.

Podstawowy pakiet gwarancyjny obejmuje ochroną główne podzespoły samochodu przez 5 lat lub do 100 000 km. Jeśli klient zdecyduje się na przedłużenie ochrony gwarancyjnej w ciągu 3 miesięcy od zakupu auta i przed osiągnięciem przebiegu 5 000 km, zapłaci tylko 99 zł. Do wyboru jest także pakiet gwarancyjny Premium, który wydłuża działanie ochrony na większość podzespołów do 5 lat lub przejechanych wcześniej 150 000 km.

Z przedłużonej ochrony gwarancyjnej mogą skorzystać właściciele Volvo, które już są użytkowane, a które są jeszcze objęte gwarancją fabryczną. Dla nich przewidziano pakiet gwarancyjny Volvo Premium Plus. Pozwala on rozszerzyć działanie gwarancji o 1, 2 lub 3 lata i daje pełną ochronę samochodu aż do 150 000 km przebiegu.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane

Najnowsze wiadomości - Volvo

Reklama