/  /  /  / Nowe Volvo V40 R-Design dostępne w Polsce za 106 900 zł
Volvo

Volvo

Zmień
Po raz pierwszy nazwa Volvo pojawiła się w 90 lat temu na łożyskach kulkowych. Jako znak towarowy oficjalnie zarejestrowano ją 22 czerwca 1915 roku. Od tego czasu znakiem Volvo sygnowano każde łożysko, wyprodukowane przez SKF, na którego zewnętrznej stronie umieszczano logo Volvo. Wraz z rozwojem firmy znak ten pojawiał się na samochodach, ciężarówkach, łodziach czy samolotach.
Dowiedz się więcej o marce
 

Nowe Volvo V40 R-Design dostępne w Polsce za 106 900 zł

Volvo Auto Polska|
null
© Volvo
nullnullnullnullnull

Volvo wprowadziło do oferty usportowiony model Volvo V40 R-Design. Auto jest dostępne w salonach z trzema silnikami wysokoprężnymi oraz trzema wersjami benzynowymi do wyboru.

Cena modelu za wersję V40 T3 R-Design rozpoczyna się od 106 900 zł.

Nowe V40 R-Design wyróżnia się sportowym dyfuzorem, podwójną rurą wydechową, pięcioramiennymi felgami, skórzano-tekstylną tapicerką R-Design oraz nowym kolorem lakieru Rebel Blue. Dodatkowo w skład wyposażenia R-Design wchodzą LED-owe światła do jazdy dziennej oraz sportowy spojler.

Wersję R-Design można zestawić do wyboru ze wszystkimi dostępnymi silnikami benzynowymi (T3, T4 oraz T5), jaki i również z motorami wysokoprężnymi (D2, D3, D4). Topowa wersja T5 z silnikiem o pojemności 2,5 litra i mocy 254 KM kosztuje 134 900 zł.

Nowe Volvo V40 oferta modelowa z cennikiem

"Nowe Volvo V40 cieszy się coraz większą popularnością. Wierzymy, że dzięki atrakcyjnej cenie wersja R-Design zostanie równie dobrze przyjęta na polskim rynku - mówi Mariusz Nycz, dyrektor marketingu i PR w Volvo Auto Polska.

Model V40 R-Design po raz pierwszy został zaprezentowany na targach motoryzacyjnych w Paryżu. Dealerzy zbierają już zamówienia na samochody, a odbiór pierwszych egzemplarzy przez klientów nastąpi w grudniu.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane

Najnowsze wiadomości - Volvo

Reklama