/  /  /  / Najbardziej pożądany pracodawca 2013
Volvo

Volvo

Zmień
Po raz pierwszy nazwa Volvo pojawiła się w 90 lat temu na łożyskach kulkowych. Jako znak towarowy oficjalnie zarejestrowano ją 22 czerwca 1915 roku. Od tego czasu znakiem Volvo sygnowano każde łożysko, wyprodukowane przez SKF, na którego zewnętrznej stronie umieszczano logo Volvo. Wraz z rozwojem firmy znak ten pojawiał się na samochodach, ciężarówkach, łodziach czy samolotach.
Dowiedz się więcej o marce
 

Najbardziej pożądany pracodawca 2013

Volvo Auto Polska|
null
© Volvo
null

Firma Volvo Auto Polska została uznana za najbardziej pożądanego pracodawcę 2013 roku w kategorii "motoryzacja i lotnictwo". Badanie powstało na podstawie odpowiedzi 3 000 specjalistów i menadżerów z całej Polski.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
"Nasza firma wywodzi się ze Szwecji, a więc z kraju, w którym firmy traktują pracowników w sposób partnerski. Przywiązujemy dużą wagę do wysokich standardów zarządzania oraz do stworzenia pracownikowi optymalnej atmosfery pracy - podkreśla Arkadiusz Nowiński, prezes Volvo Auto Polska.

"Zdobycie przez Volvo Auto Polska tytułu najbardziej pożądanego pracodawcy w kategorii motoryzacja i lotnictwo jest dla nas czytelnym potwierdzeniem, że udało nam się przenieść dobre, skandynawskie standardy na nasz rynek lokalny".

To już czwarta edycja badania przeprowadzonego przez firmę rekrutacyjną Antal International pod patronatem Business Centre Club. W ramach rankingu zbadano, jakie kryteria są obecnie dla pracowników kluczowe.

Wśród najbardziej pożądanych elementów jest wielkość i prestiż firmy, satysfakcjonujące płace, stabilność zatrudnienia, a także styl zarządzania oraz innowacyjność. Najbardziej pożądanych pracodawców wybierano w 12 kategoriach.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama