/  /  /  / Komu nowiutkie Volvo V40 Cross Country
Volvo

Volvo

Zmień
Po raz pierwszy nazwa Volvo pojawiła się w 90 lat temu na łożyskach kulkowych. Jako znak towarowy oficjalnie zarejestrowano ją 22 czerwca 1915 roku. Od tego czasu znakiem Volvo sygnowano każde łożysko, wyprodukowane przez SKF, na którego zewnętrznej stronie umieszczano logo Volvo. Wraz z rozwojem firmy znak ten pojawiał się na samochodach, ciężarówkach, łodziach czy samolotach.
Dowiedz się więcej o marce
 

Komu nowiutkie Volvo V40 Cross Country

Volvo Auto Polska|
null
© Volvo
null

Już niebawem rozpocznie się 14. edycja maratonu poznańskiego. Każdy, kto ukończy ten bieg, weźmie udział w losowaniu nagrody głównej. Kolejny raz jest nią samochód Volvo – w tym roku V40 Cross Country.

Kolejny raz samochód Volvo jest nagrodą główną w październikowym maratonie, który rozpocznie się w stolicy Wielkopolski. Szansę na wygranie modelu V40 Cross Country ma każdy, kto ukończy Poznań Maraton. Tym samym 13. dzień października będzie dla jednego z biegaczy wyjątkowo szczęśliwą datą.

Poznań Maraton jest dla polskich biegaczy jednym z najważniejszych wydarzeń sezonu. To niezwykła impreza, w której na starcie można zobaczyć zarówno amatorów, jak i profesjonalistów. Szansę na wygraną mają wszyscy, ponieważ nagroda główna zostanie rozlosowana wśród wszystkich, którzy ukończą bieg.

"Volvo od lat wspiera rozmaite gałęzie sportu, w tym żeglarstwo i biegi długodystansowe. O ile żeglowanie kojarzy się z okresem letnim, o tyle jesień zawsze obfituje w maratony. Nasze zaangażowanie w tę imprezę jest zgodne z filozofią naszej marki. Jesteśmy stworzeni dla ludzi aktywnych, konsekwentnie zmierzających do obranego celu - podkreśla Mariusz Nycz, dyrektor marketingu Volvo Auto Polska.

Nagroda główna maratonu, V40 Cross Country, to samochód, który stworzył nową niszę: uterenowionych kompaktów. Podwyższone zawieszenie sprawia, że auto świetnie daje sobie radę przy pokonywaniu wyższego krawężnika czy progu zwalniającego. Jest przy tym najbezpieczniejszym samochodem w swojej klasie, wyposażonym seryjnie m.in. w poduszkę powietrzną dla pieszego czy system automatycznego hamowania City Safety.

Samochód ufundowała firma Karlik (autoryzowany dealer marki Volvo w Poznaniu) przy wsparciu Volvo Auto Polska.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane

Najnowsze wiadomości - Volvo

Reklama