/  /  /  /  / Premiera nowego Volvo V40
Volvo V70

Volvo V70

Zmień
SegmentGrupa podstawowa / Klasa Wyższa
Emisja CO2-
Żużycie paliwa-
 

Premiera nowego Volvo V40

Auto-Boss|
null
© Auto-Boss
nullnullnullnullnullnull

13 lipca w Bielsku-Białej oraz 19 lipca w Chorzowie odbyły się premiery długo oczekiwanego nowego Volvo V40. Uroczystości miały miejsce na salonach Volvo Auto-Boss. Premiery samochodów zostały specjalnie przygotowane dla klientów firmy.

Już na wejściu dało się odczuć podniosłą atmosferę wydarzenia. Gwarny i zapracowany na co dzień salon Volvo tego wieczoru zamienił się w klimatyczną galerię sztuki, jednak uwaga wszystkich gości była skupiona na samochodach ukrytych pod połyskującym suknem.

Sceneria była iście magiczna: suto zastawione stoły, wino mieniące się dłoniach przybyłych gości oraz muzyka, która wprowadzała w odpowiedni nastrój. Jakby tych wspaniałości było mało, na salonie znajdowały się prace autorstwa Piotra Jakubczaka.

Wszystko to nie odwróciło jednak uwagi od gwiazdy wieczoru: nowego Volvo V40. Spotkanie otworzyła Joanna Cholewa, kierownik marketingu firmy Auto-Boss. Przybliżyła wszystkie atuty nowego V40, a przede wszystkim podkreśliła, iż jest to najbezpieczniejszy samochód, jaki do tej pory wyprodukowano.

Nowe Volvo V40 oferta modelowa z cennikiem

Volvo V40 jako pierwszy samochód na świecie został wyposażony w poduszkę powietrzną dla pieszych oraz posiada szereg funkcji wspomagających jazdę samochodem, jak i bezpieczeństwo (m.in. Park Assist, technologię wspomagania jazdy na zakrętach czy wykrywanie pieszych na torze jazdy).

Nowe Volvo V40 to samochód zarówno dla 5-osobowej rodziny, jak i biznesmenów oraz sportowców. Warto zwrócić uwagę na luksusowe, przestronne i komfortowe wnętrze, które gwarantuje wygodę podczas podróży w każdych warunkach. Radość oraz komfort z jady z pewnością zapewni panoramiczny dach, interaktywna deska rozdzielcza, personalizowane tryby oświetlenia wnętrza, jako nowość podświetlana dźwignia zmiany biegów.

Dodatkową atrakcja wieczoru była obecność oraz wernisaż prac Piotra Jakubczaka, laureata m.in. na międzynarodowym salonie malarskim klubu artystycznego CIBA w Nicei, gdzie zdobył nagrodę "Najlepszy z najlepszych".

Dla wszystkich zainteresowanych artysta przygotował portret, który każdy gość otrzymał jako pamiątkę.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama

Najnowsze wiadomości - Volvo V70