/  /  /  /  / Specjalna stawka ubezpieczenia dla Volvo V40
Volvo V40

Volvo V40

Zmień
SegmentGrupa podstawowa / Klasa Niższa Średnia
Cena100 300 zł - 142 900 zł (aktualizacja: 2017-03-01)
Emisja CO289 g/km - 137 g/km
Żużycie paliwa3,6 L/100km - 5,9 L/100km
 

Specjalna stawka ubezpieczenia dla Volvo V40

Volvo Auto Polska|
null
© Volvo
nullnullnullnullnullnullnullnull

Zupełnie nowe Volvo V40 nie tylko zachęca ceną (od 86 900 zł), ale również promocyjną stawką ubezpieczenia. Niezależnie od miejsca zamieszkania za pełen pakiet OC, AC i NNW w PZU zapłacimy jedynie 2,5% wartości auta.

Dla modelu V40 D3 Kinetic o wartości 102 800 zł stawka wyniesie jedynie 2 570 zł na rok. W przypadku kierowcy, który nie uzyskał jeszcze jakichkolwiek zniżek, to oszczędność prawie 50%.

Specjalna stawka ubezpieczenia jest stała dla wszystkich klientów, niezależnie od okresu bezszkodowej jazdy, czy też regionu, w którym mieszkają. Wykluczeniu z oferty podlegają jedynie osoby poniżej 26. roku życia i klienci korporacyjni.

Nowe Volvo V40 oferta modelowa z cennikiem

"Bardzo się cieszymy, że udało nam się wynegocjować tak atrakcyjne warunki ubezpieczenia nowego Volvo V40 dla wszystkich potencjalnych klientów. Ta specjalna oferta to zasługa wielu nowoczesnych systemów bezpieczeństwa znajdujących się na wyposażeniu tego auta. To jedno z najbezpieczniejszych samochodów w segmencie B/C premium. Wierzymy, że atrakcyjna cena i promocyjne ubezpieczenie zachęci wiele osób do nabycia auta, które dotychczas go nie posiadały - powiedział Mariusz Nycz, dyrektor marketingu i PR w Volvo Auto Polska.

Szczegóły można poznać w każdym autoryzowanym salonie dealerskim Volvo w Polsce.

Dealerzy zbierają już zamówienia na modele Volvo V40 nowej generacji, a odbiór pierwszych egzemplarzy przez klientów nastąpi w lipcu.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama

Najnowsze wiadomości - Volvo V40