/  /  /  /  / Koncertowa premiera nowego Volvo V40
Volvo V40

Volvo V40

Zmień
SegmentGrupa podstawowa / Klasa Niższa Średnia
Cena100 300 zł - 142 900 zł (aktualizacja: 2017-03-01)
Emisja CO289 g/km - 137 g/km
Żużycie paliwa3,6 L/100km - 5,9 L/100km
 

Koncertowa premiera nowego Volvo V40

Volvo Auto Polska|
null
© Volvo Auto Polska
nullnull

13 września w niepowtarzalnej oprawie w Domu Volvo odbyła się premiera Volvo V40 nowej generacji. Wydarzeniu towarzyszył koncert Anity Lipnickiej oraz Johna Portera.

Salon na tę okazję zamieniono w elegancki, minimalistyczny loft, w którym świetnie prezentowało się nowe Volvo V40. Po przedstawieniu nowego modelu odbył się koncert gwiazd wieczoru: Anity Lipnickiej oraz Johna Portera.

O oprawę wydarzenia zadbała prowadząca, znana dziennikarka Paulina Smaszcz-Kurzajewska.

"To była dla nas jedna z ważniejszych premier ostatnich lat. Z nowym Volvo V40 chcemy trafić do nowej grupy klientów z segmentu C/D premium, dlatego też zadbaliśmy o to, aby prezentacja V40 była wyjątkowa. Po frekwencji i opiniach gości mogę śmiało stwierdzić, że cel został osiągnięty - powiedział Piotr Pawłowski, dyrektor zarządzający w Domu Volvo.

Nowe Volvo V40 oferta modelowa z cennikiem

Premierę charakteryzowało niepowtarzalne połączenie klasyki z nowoczesnością. Wyjątkowe brzmienie Anity Lipnickiej i Johna Portera zestawiono z nowocześnie urządzonym wnętrzem Domu Volvo. Podobnie jest z nowym Volvo V40: całkowicie nowy model w gamie Volvo nawiązuje swoim designem do skandynawskich korzeni marki, stawiając na bezpieczeństwo i elegancję, ale jednocześnie oferując nowoczesne rozwiązania technologiczne.

"Nowe Volvo V40 łączy elegancką klasykę z nowoczesnością. Cieszymy się, że wydarzenie Domu Volvo charakteryzowało się właśnie takim stylem - powiedział Mariusz Nycz, dyrektor marketingu i PR w Volvo Auto Polska.

Nowe V40 zostało wyposażone w innowacyjne systemy bezpieczeństwa takie jak poduszka powietrzna chroniącą pieszego, która jest unikalna na skalę światową.

Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama

Najnowsze wiadomości - Volvo V40