/  /  /  /  / Volvo V40 Cross Country i już druga nagroda flotowa!
Volvo V40 Cross Country

Volvo V40 Cross Country

Zmień
SegmentGrupa podstawowa / Klasa Niższa Średnia
Cena108 000 zł - 155 100 zł (aktualizacja: 2017-03-01)
Emisja CO296 g/km - 149 g/km
Żużycie paliwa3,7 L/100km - 6,4 L/100km
 

Volvo V40 Cross Country i już druga nagroda flotowa!

Volvo Auto Polska|
null
© Volvo Car
null

Fleet Derby 2013 to już druga nagroda flotowa, jaką w tym roku zdobył model Volvo V40 Cross Country. Tym razem uterenowiony kompakt szwedzkiej marki wygrał w kategorii "Najlepszy flotowy mały SUV i crossover".

Fleet Derby to konkurs, w którym decydujący głos mają jurorzy bezpośrednio związani ze środowiskiem flotowym. Są to zarządcy flot, przedstawiciele sprzedaży flotowej i menedżerowie firm. Uzupełnieniem ich wskazań jest głosowanie, które jednak ma mniejszy wpływ na wyłonienie zwycięzców niż wybór jurorów.

Nominowane do konkursu Fleet Derby 2013 samochody były oceniane pod kątem potrzeb firm. Oprócz ogólnej oceny pojazdu jurorzy zwracali uwagę także na cechy użytkowe, warunki gwarancji czy wartość rezydualną.

Zwycięzcy konkursu Fleet Derby 2013

Wyróżnienie dla V40 Cross Country jest tym ważniejsze, że marka Volvo znaczną część swojej sprzedaży kieruje do flot. Wagę zakupów flotowych najlepiej podkreśla fakt, że w ostatnich latach firmy kupiły więcej samochodów niż klienci indywidualni.

Przypomnijmy, że Volvo V40 Cross Country to również zwycięzca konkursu Fleet Awards Polska 2013, w którym samochód zajął pierwsze miejsce w kategorii "Małe i średnie MPV/crossover".

V40 Cross Country wypełnia w gamie Volvo lukę pomiędzy samochodami kompaktowymi a małymi SUV-ami. Jego rozmiary sprawiają, że w zatłoczonej przestrzeni miejskiej ten samochód porusza się z dużą łatwością, a znalezienie wystarczająco dużego miejsca parkingowego nie jest niczym nadzwyczajnym.

Jednocześnie delikatnie podniesione zawieszenie V40 Cross Country  i opcjonalny napęd na cztery koła sprawia, że samochód nie boi się dziur, kolein, wysokich krawężników czy jazdy po nieutwardzonych drogach. Kierowca ma do dyspozycji wnętrze wykończone materiałami wysokiej jakości, w typowej dla Szwedów eleganckiej, minimalistycznej stylizacji.

Poziom bezpieczeństwa kierowcy i pasażerów wykracza daleko poza obecnie oferowane standardy. Klatka karoserii wykonana ze stali borowej i inne rozwiązania bezpieczeństwa sprawiły, że samochód otrzymał najwyższe noty w historii testów zderzeniowych Euro NCAP.

"Osobowość flotowa" roku 2013
Każda marka nie mogłaby istnieć bez osób odpowiedzialnych za kanał sprzedaży flotowej. Dlatego miesięcznik Fleet wraz z zespołem polskich ekspertów flotowych już po raz kolejny wskazał "Osobowość flotową" roku. Tym razem tytułem tym uhonorowano Ryszarda Zdanowskiego, fleet sales managera od kilkunastu lat związanego z Volvo Auto Polska.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama

Najnowsze wiadomości - Volvo V40 Cross Country