/  /  /  /  / Współpraca Volvo Cars i Ericsson w zakresie usług internetowych
Volvo S80

Volvo S80

Zmień
SegmentGrupa podstawowa / Klasa Wyższa
Emisja CO2-
Żużycie paliwa-
 

Współpraca Volvo Cars i Ericsson w zakresie usług internetowych

Volvo|
null
© Volvo
null

Volvo Car Group i Ericsson nawiązują współpracę w zakresie usług internetowych w samochodach Volvo. Badania szwedzkiego producenta dotyczące przyzwyczajeń kierowców, wymogów bezpieczeństwa ruchu wraz z ekspertyzą technologiczną Ericssona posłużą do określenia i wyselekcjonowania oferowanych usług.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Volvo Cars i Ericsson będą wspólnie budować technologiczny ekosystem w nowych modelach samochodów. Połączenie sieciowe oparte na wielofunkcyjnej platformie Ericsson zapewni m.in. multimedialne serwisy komunikacyjne oraz aplikacje w pojazdach Volvo. Dzięki temu kierowcy i pasażerowie będą mogli swobodnie korzystać z internetu podczas podróży.

System sieciowy obejmie wszystkie rynki Volvo na świecie. Zarządzanie serwisami internetowymi, doradztwo i integracja systemów dostarczana będzie przez firmę Ericsson.

"Jesteśmy przekonani, że samochody w niedalekiej przyszłości obejmie ten sam poziom usług cyfrowych, do jakich nasi konsumenci są przyzwyczajeni w swoich domach lub w pracy. Jest to strategicznie ważna część inwestycji Volvo Cars, w której chcemy być liderem - zapowiada Lex Kerssemakers, starszy wiceprezes ds. strategii produktu i zarządzania linią pojazdów w Volvo Car Corporation.

Volvo zapowiada poważne inwestycje

Kierowca będzie mógł pobierać aplikacje, dokonywać rezerwacji usług on-line oraz komunikować się z innymi poprzez połączenie internetowe zbudowane na platformie usług firmy Ericsson.

"Ericsson jest idealnym partnerem dla Volvo Cars, który wnosi do naszych rozwiązań ogromne doświadczenie i zrozumienie technologii globalnych. Ponadto, dzielimy te same ambicje rozwoju innowacyjnych rozwiązań zgodnie z naszą wspólną wizją przyszłości społeczeństwa sieciowego - powiedział Kerssemakers.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama