/  /  /  /  / Akcja naprawcza Volvo S80
Volvo S80

Volvo S80

Zmień
SegmentGrupa podstawowa / Klasa Wyższa
Emisja CO2-
Żużycie paliwa-
 

Akcja naprawcza Volvo S80

UOKIK|

Jak poinformowała firma Volvo Auto Polska, wybrane egzemplarze modelu Volvo S80 mogą ewentualnie mieć usterkę fabryczną i w związku z tym zdecydowano się na ogłoszenie w naszym kraju prewencyjnej akcji serwisowej.

Według informacji przekazanej do Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów przez firmę Volvo Auto Polska, w niektórych egzemplarzach modelu Volvo S80 na skutek niewłaściwego poprowadzenia przewodu chłodzącego układ wspomagania kierownicy mogłoby potencjalnie dojść do uszkodzenia przewodu powrotnego tego układu. Może to skutkować nagłym wyciekiem płynu i utratą wspomagania kierownicy. Producent twierdzi, że usterka może wystąpić niespodziewanie, bez wcześniejszego zasygnalizowania.

Na rynku polskim omawianą kampanią naprawczą objętych są 83 samochody (lista numerów VIN patrz tutaj).

Generalny importer nie posiada informacji na temat jakichkolwiek wypadków powodujących uszczerbek na zdrowiu związanych z wyżej opisaną usterką.

Właściciele samochodów objętych kampanią naprawczą są indywidualnie zapraszani do odwiedzenia autoryzowanych stacji obsługi w celu dokonania stosownej naprawy, jeśli pojawia się potencjalnie możliwość wystąpienia opisanej wyżej usterki.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama