/  /  /  /  / Volvo wybrało ambasadora nowego V40
Volvo S60

Volvo S60

Zmień
SegmentGrupa podstawowa / Klasa Średnia
Cena123 100 zł - 288 000 zł (aktualizacja: 2017-03-01)
Emisja CO299 g/km - 179 g/km
Żużycie paliwa3,8 L/100km - 7,8 L/100km
 

Volvo wybrało ambasadora nowego V40

Volvo Auto Polska|
null
© Volvo
null

Dość nietypowo, bo po raz pierwszy w historii na Facebooku, Volvo wybrało ambasadora nowego Volvo V40. Zwycięzcą został Jakub Jodłowski, który przez trzy miesiące będzie testował auto.

Zadaniem uczestników było przygotowanie kreatywnego filmu, w którym mieli przekonać internautów oraz jury Volvo Auto Polska, że to właśnie oni powinni zostać nowym ambasadorem marki.

Jednogłośnie przez internautów oraz jury jako zwycięski film wybrano pracę Jakuba Jodłowskiego, pt. "Dzień z życia". W tymże filmie przedstawił swoją pasję do Volvo i wspinaczki. Zwycięzca zamienił swojego Volvo 480 na nowe V40.

"Zaskoczył nas profesjonalizm i pomysłowość filmów przygotowanych przez użytkowników. Na nowego ambasadora modelu Volvo postanowiliśmy wybrać Jakuba Jodłowskiego, ponieważ pokazał w nim w bardzo oryginalny sposób swoją pasję do naszej marki. Dodatkowo, zdecydowaliśmy się przyznać dwie nagrody specjalne: tygodniowe testy nowego Volvo V40 dla Remigiusza Rąpały i Szymona Kuriaty. Ich filmy były jednymi z najlepszym pod względem jakości - powiedział Łukasz Wójcik, communication manager z Volvo Auto Polska.

Nagrodzono również uczestników, którzy zajęli miejsca od 2-20. Osoby te otrzymały nagrody rzeczowe z kolekcji gadżetów nowego V40.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama