/  /  /  /  / Oto największy salon Volvo w Polsce
Volvo C70

Volvo C70

Zmień
SegmentSportowo Rekreacyjne / Klasa Średnia
Emisja CO2-
Żużycie paliwa-
 

Oto największy salon Volvo w Polsce

Volvo Auto Polska|
null
© Volvo Auto Polska
null

Właśnie rozpoczął działalność nowy salon Volvo w Warszawie. To Euroservice przy Al. Jerozolimskich 239. Obiekt o powierzchni 4400 m2 jest największym salonem marki w Polsce.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Nowy salon zdecydowanie wyróżnia się na tle okolicznych obiektów. Całość została wykonany ze szkła i betonu architektonicznego, co dodatkowo potęguje wrażenie nowoczesności. Euroservice Al. Jerozolimskie jest nie tylko największym salonem Volvo, ale również najwyższym: w sumie wszystkie jego części obejmują trzy kondygnacje.

Na jednym z pięter została zaprezentowana cała gama modelowa Volvo (w sumie 11 samochodów), które są znakomicie widoczne z zewnątrz salonu. Na pozostałych poziomach znajduje się strefa relaksu, obsługa serwisowa oraz część biurowa. Do dyspozycji gości zostało także przygotowanych 100 miejsc parkingowych przed salonem.

Oprócz działu sprzedaży, w salonie będzie się znajdował jeden z największych serwisów Volvo z dwudziestoma stanowiskami obsługi. Nowoczesny sprzęt i fachowa załoga mają zagwarantować wykonanie kompleksowych usług serwisowych na najwyższym poziomie.

Nowy obiekt znajduje się zaledwie 5 km od centrum Warszawy, co dodatkowo podkreśla jego atrakcyjność. Co więcej zmodernizowany węzeł Łopuszańska-Jerozolimskie ma umożliwić bezproblemowy dojazd klientów z dzielnic południowo-wschodnich Warszawy.

"Otwarcie nowego salonu Euroservice przy Al. Jerozolimskich jest naszą kluczową inwestycją w tym roku. Ten obiekt ma nie tylko zastąpić poprzednia lokalizację salonu Euroservice (dawniej Skancar) przy ul Łopuszańskiej, ale również umożliwić nam dotarcie do nowych klientów - powiedział dyrektor handlowy Piotr Sędek.

"Rozbudowa sieci dealerskiej Volvo o nowe obiekty, to efekt naszej długoterminowej. strategii Na ten rok jednym z jej elementów jest utrzymanie pierwszego miejsca w segmencie premium. Ta inwestycja ma pomóc nam zrealizować ten cel - podkreślił Arkadiusz Nowiński, prezes Volvo Auto Polska.

Nowy salon Euroservice Al. Jerozolimskie zastąpi obiekt Euroservice (dawniej Skancar), mieszczący się przy ul. Łopuszańskiej 12a.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama