/  /  /  /  / Atrakcyjne ceny modeli Volvo
Volvo C70

Volvo C70

Zmień
SegmentSportowo Rekreacyjne / Klasa Średnia
Emisja CO2-
Żużycie paliwa-
 

Atrakcyjne ceny modeli Volvo

Volvo Auto Polska|
null
© Volvo
null

Po ofercie dla przedsiębiorców Volvo postanowiło przygotować propozycję dla klientów indywidualnych. Samochody Volvo z małej platformy (C30, S40 oraz V50) można od teraz nabyć z rabatem 12 700 zł.

Dodatkowo właściciele co najmniej 3-letnich modeli Volvo mogą skorzystać ze zniżki na przegląd swojego auta: jego koszt rozpoczyna się już od 800 zł.

W ramach oferty „Gorące Ceny”, rabatem zostały objęte modele Volvo C30, S40, V50 z silnikami 2.0 i 2.0F oraz wersjami wyposażenia Kinetic i wyższymi.

Cena każdego z modelu do końca marca jest niższa o 12 700 zł, a ilość egzemplarzy objętych zniżką jest ograniczona.

Przegląd od 800 zł to z kolei oferta dla właścicieli 3-letnich i starszych samochodów Volvo. W jej skład wchodzi wymiana oleju, filtrów i świec zapłonowych oraz sprawdzenie stanu technicznego pojazdu. Z rabatu można skorzystać do 18 marca.

Historyczny wynik Volvo Auto Polska

Dla klientów zainteresowanych nabyciem używanego samochodu Volvo ma również godną uwagę propozycję. Od ponad roku sprzedawane są używane auta w programie Volvo Selekt.

Aby auto zostało dopuszczone do programu, musi przejść szczegółową kontrolę techniczną oraz spełnić dwa główne wymogi: nie być starsze niż 5 lat i posiadać przebieg niższy niż 150 000 km.

Dodatkową korzyścią dla osoby, która zdecyduje się na zakup samochodu używanego Volvo w ramach programu Volvo Selekt, jest 12-miesięczna ochrona od wystąpienia awarii, roczny assistance ważny w całej Europie oraz możliwość wymiany auta w ciągu 30 dni lub po przejechaniu nie więcej niż 1 500 km.

"Staramy się proponować atrakcyjne oferty zarówno dla naszych potencjalnych, jak i aktualnych klientów. Dlatego wprowadzamy rabaty na nowe samochody i obniżamy koszty serwisu dla właścicieli starszych Volvo - powiedział Mariusz Nycz, dyrektor marketingu i PR w Volvo Auto Polska.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama