/  /  /  / Akcja serwisowa Volvo
Volvo

Volvo

Zmień
Po raz pierwszy nazwa Volvo pojawiła się w 90 lat temu na łożyskach kulkowych. Jako znak towarowy oficjalnie zarejestrowano ją 22 czerwca 1915 roku. Od tego czasu znakiem Volvo sygnowano każde łożysko, wyprodukowane przez SKF, na którego zewnętrznej stronie umieszczano logo Volvo. Wraz z rozwojem firmy znak ten pojawiał się na samochodach, ciężarówkach, łodziach czy samolotach.
Dowiedz się więcej o marce
 

Akcja serwisowa Volvo

UOKIK|

Jak poinformowała firma Volvo Auto Polska, wybrane egzemplarze modelu Volvo S60, V60, XC60, V70 oraz XC70 mogą ewentualnie mieć usterkę fabryczną i w związku z tym zdecydowano się na ogłoszenie stosownej akcji serwisowej.

Według informacji przekazanej do Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów przez firmę Volvo Auto Polska, wybrane egzemplarze modelu Volvo S60, V60, XC60, V70 oraz XC70 (auta z roku modelowego 2012) mogą ewentualnie mieć usterkę fabryczną i w związku z tym zdecydowano się na ogłoszenie w naszym kraju prewencyjnej akcji serwisowej.

Otóż w przypadku niektórych samochodów zachodzi podejrzenie, że wiązka przewodów pod fotelem kierowcy i/lub pasażera mogła być niewłaściwie zamocowania do szkieletu fotela. W wyniku tej usterki, podczas ustawiania położenia fotela może dojść do przytrzaśnięcia wiązki oraz rozłączenia wtyczki i gniazda, co może skutkować niewłaściwym działaniem systemu poduszek powietrznych oraz pojawieniem się komunikatu: "SRS service required urgent".

Na rynku polskim omawianą kampanią objętych jest 845 samochodów (lista numerów VIN patrz tutaj).

Generalny importer skontaktuje się listownie z właścicielami samochodów, których problem może dotyczyć, w celu przeprowadzenia stosownej akcji serwisowej.

Bliższych informacji związanych z kampanią serwisową udziela Volvo Auto Polska (adres: ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa; tel. 22 566 28 00; faks 22 566 28 88; Infolinia Volvo Auto Polska: 801 186 586, 502 286 586; www.volvocars.com).
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Najnowsze wiadomości - Volvo

Reklama