/  /  /  / Ważne zmiany personalne w SEAT SA
Volkswagen

Volkswagen

Zmień
Volkswagen, marka samochodów produkowanych przez niemiecki koncern Volkswagen AG. Nazwa oznacza w tłumaczeniu "Ludowy samochód" lub "Samochód ludu".Historia firmy rozpoczęła się 17 stycznia 1934 , gdy Ferdinand Porsche przedstawił rządowi niemieckiemu projekt samochodu - legendarnego Garbusa, który został zatwierdzony do produkcji w 1938 roku.
Dowiedz się więcej o marce
 

Ważne zmiany personalne w SEAT SA

Jurgen Stackmann
Jurgen StackmannJames Muir

Z dniem 1 maja 2013 funkcję prezesa hiszpańskiej firmy SEAT SA z siedzibą w Martorell obejmie Jurgen Stackmann. Zajmie na tym stanowisku Jamesa Muira, któremu zostaną powierzone nowe zadania.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Jurgen Stackman (51) związany jest z Grupą Volkswagena od roku 2010, początkowo jako dyrektor ds. sprzedaży i marketingu w Skoda Auto. W ostatnim czasie, tj. od 1 września 2012, pełni stanowisko jako szef ds. marketingu w Grupie Volkswagen oraz w marce Volkswagen Samochody Osobowe.

Natomiast James Muir (54) obejmie teraz wysokiej rangi stanowisko w strukturach Grupy Volkswagen, współpracując i podlegając bezpośrednio zarządowi koncernu. Menadżer wcześniej pracował m.in. w Mazda Europe, a prezesem SEAT SA został we wrześniu 2009. Od tego czasu odegrał instrumentalną rolę w udanym procesie restrukturyzacji hiszpańskiej spółki.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama