/  /  /  / Volkswagen z rocznika 2012 w promocyjnej ofercie kredytowej
Volkswagen

Volkswagen

Zmień
Volkswagen, marka samochodów produkowanych przez niemiecki koncern Volkswagen AG. Nazwa oznacza w tłumaczeniu "Ludowy samochód" lub "Samochód ludu".Historia firmy rozpoczęła się 17 stycznia 1934 , gdy Ferdinand Porsche przedstawił rządowi niemieckiemu projekt samochodu - legendarnego Garbusa, który został zatwierdzony do produkcji w 1938 roku.
Dowiedz się więcej o marce
 

Volkswagen z rocznika 2012 w promocyjnej ofercie kredytowej

Volkswagen Bank Polska|
null
© Volkswagen
null

Volkswagen Bank Polska wprowadził nową ofertę kredytową na wybrane modele marki Volkswagen z rocznika 2012. Klienci zainteresowani wyprzedażą samochodów mogą skorzystać z następujących produktów finansowych.

Klienci zainteresowani wyprzedażą samochodów rocznik 2012 w salonach Volkswagena mogą skorzystać z następujących produktów finansowych:
- Kredyt 3,99%
- Kredyt 50/50
- Kredyt MiniMax

Volkswagen niezmiennie utrzymuje się w czołówce marek samochodowych najchętniej wybieranych przez Polaków. W roku ubiegłym zarejestrowano 22 640 nowych aut niemieckiego producenta, czyli o ponad 16% więcej niż w roku poprzedzającym (według danych IBRM SAMAR).

Nowa oferta Volkswagen Bank Polska umożliwia wygodne sfinansowanie wybranych modeli marki Volkswagen wyprodukowanych w 2012 r. z atrakcyjną stawką ubezpieczeniową 2,9% wartości samochodu. Warto zwrócić uwagę na modele w limitowanej wersji Edition 2012: Polo, Jetta, Tiguan i Passat. Egzemplarze z tej serii objęte są specjalnym rabatem i posiadają bogate wyposażenie.

Osoby, które dysponują wkładem własnym w wysokości 10% wartości auta i chcą sfinansować samochód, płacąc równe raty miesięczne przez cały okres kredytowania, mogą skorzystać z Kredytu 3,99%. Wartość oprocentowania w wysokości 3,99% obowiązuje dla okresu finansowania od 1 roku do 3 lat.

Dla kredytu cztero- i pięcioletniego oprocentowanie wynosi 4,99%, a dla kredytu sześcio- i siedmioletniego jest to 5,99%.

Klienci, którzy są gotowi pokryć znaczną część ceny samochodu, mogą sfinansować auto, korzystając z Kredytu 50/50 z prowizją 5%. W ten sposób wpłacają 50% wartości samochodu z własnych środków, a pozostałą kwotę spłacają po roku, bez odsetek.

Z kolei klienci, którym zależy na elastycznej spłacie kredytu, mogą skorzystać z Kredytu MiniMax z ratą balonową dostosowaną do własnych potrzeb. Klient może określić wysokość wkładu własnego (od 10% do 69% wartości auta) oraz wysokość raty końcowej (od 10% do 55%) w zależności od okresu kredytowania.

Pozostała część kredytu jest spłacana w ratach miesięcznych przy oprocentowaniu 4,99%.

Oferta finansowa Volkswagen Bank Polska obowiązuje do 30 czerwca.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama