/  /  /  / Ostatnie sztuki modelu VW Golf VI w atrakcyjnych cenach
Volkswagen

Volkswagen

Zmień
Volkswagen, marka samochodów produkowanych przez niemiecki koncern Volkswagen AG. Nazwa oznacza w tłumaczeniu "Ludowy samochód" lub "Samochód ludu".Historia firmy rozpoczęła się 17 stycznia 1934 , gdy Ferdinand Porsche przedstawił rządowi niemieckiemu projekt samochodu - legendarnego Garbusa, który został zatwierdzony do produkcji w 1938 roku.
Dowiedz się więcej o marce
 

Ostatnie sztuki modelu VW Golf VI w atrakcyjnych cenach

Volkswagen Group Polska|
null
© Volkswagen
null

W salonach Volkswagena rozpoczęła się wyprzedaż szóstej generacji Golfa. Klienci mogą nabyć auta w atrakcyjnych cenach, rabaty dla ostatnich sztuk sięgają nawet 8 500 zł. Dodatkowo, oferta została wzmocniona atrakcyjnym kredytem, leasingiem i ubezpieczeniem.

Mimo iż rozpoczęła się już sprzedaż nowego Golfa, na placach dealerskich oraz importera dostępne są jeszcze samochody poprzedniej generacji. Volkswagen przygotował specjalną, atrakcyjną ofertę dla klientów, którzy szukają okazji do kupienia nowego, solidnego auta w promocyjnej cenie.

Kupujący Golfa VI mogą liczyć na spore rabaty: np. model w wersji Trendline, który już w standardzie posiada 7 poduszek powietrznych, system ESP, klimatyzację, a także system radiowy z odtwarzaczem płyt CD/MP3 z czterema głośnikami, oferowany jest z rabatem 8 500 zł.

Jeśli klient zdecyduje się na Golfa w wersji Trendline wyposażonego w Pakiet 990, który zawiera autoalarm, czujniki parkowania z przodu i z tyłu, pakiet zimowy (podgrzewane fotele, podgrzewane dysze spryskiwaczy, spryskiwacze reflektorów) i bardziej zaawansowany system radiowy RCD310 z odtwarzaczem płyt CD/MP3 z ośmioma głośnikami, otrzyma rabat w wysokości 6 000 zł.

Dodatkowa korzyść wynikająca z Pakietu 990 wynosi 4 720 zł.

Pozostałe modele, w tym także sportowe GTI oraz R, objęte są rabatem w wysokości 4 000 zł.

Nowy Volkswagen Golf już w sprzedaży

Można skorzystać także ze specjalnej oferty finansowania zakupu oraz ubezpieczenia. Zawiera ona produkty, które cieszyły się dużym powodzeniem wśród klientów w minionym roku, tj. kredyt 50/50 0%, kredyt 3,99%, leasing 108%, a także ubezpieczenie za jedyne 2,9% wartości auta.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama