/  /  /  / Oferta na nowego Volkswagena dla firm
Volkswagen

Volkswagen

Zmień
Volkswagen, marka samochodów produkowanych przez niemiecki koncern Volkswagen AG. Nazwa oznacza w tłumaczeniu "Ludowy samochód" lub "Samochód ludu".Historia firmy rozpoczęła się 17 stycznia 1934 , gdy Ferdinand Porsche przedstawił rządowi niemieckiemu projekt samochodu - legendarnego Garbusa, który został zatwierdzony do produkcji w 1938 roku.
Dowiedz się więcej o marce
 

Oferta na nowego Volkswagena dla firm

Volkswagen Bank Polska|
null
© Volkswagen
null

W salonach marki Volkswagen trwa wyprzedaż wybranych modeli z rocznika 2012. Volkswagen Bank Polska przygotował specjalną ofertę dla firm, w ramach której nowego Volkswagena z atrakcyjnym upustem można sfinansować w Leasingu 109%.

Do 30 czerwca przedsiębiorcy zainteresowani zakupem nowego samochodu marki Volkswagen z rocznika 2012 mogą sfinansować auto dzięki Leasingowi 109%. W ramach oferty całkowity koszt finansowania wynosi 109% przy 36-miesięcznym okresie leasingowania, opłacie wstępnej w wysokości 25% i wartości wykupu 1%.

Istnieje także możliwość wyboru innego okresu leasingu (24 miesiące, 48 miesięcy i 60 miesięcy) i wysokości opłaty wstępnej (od 10% do 45%).

Wartość wykupu wynosi 1% przy okresie finansowania równym 36, 48 lub 60 miesięcy oraz 19% przy umowie na 24 miesiące. Leasing 109% dostępny jest wraz z ubezpieczeniem 2,9% wartości samochodu.

Nowa oferta finansowa obejmuje wybrane modele marki Volkswagen wyprodukowane w 2012 roku, w tym model Volkswagen Passat, który cieszy się największą popularnością wśród firm w ramach omawianej marki. Osoby prowadzące działalność gospodarczą mogą rozbudować swoją flotę o Passata w specjalnej wersji limitowanej Edition 2012.

Samochody z tej linii charakteryzują się bogatym wyposażeniem: posiadają m.in. system nawigacji RNS 315, reflektory bi-ksenonowe z funkcją doświetlania zakrętów i światłami LED do jazdy dziennej, czujniki parkowania z przodu i z tyłu oraz system bezkluczykowego dostępu i uruchamiania pojazdu.

W Leasingu 109% przedsiębiorcy mogą sfinansować również najnowszego Volkswagena Golfa VII generacji, a także modele up!, Polo, Golf A6, Jetta, Tiguan, Touran, Scirocco, Eos oraz Beetle.

Volkswagen jest jedną z najczęściej wybieranych marek przez polskich przedsiębiorców. W 2012 r. zarejestrowano na firmy prawie 13 900 samochodów tej marki (według danych IBRM SAMAR).
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama