/  /  /  / Mobilni dzięki Volkswagen Motor Polska
Volkswagen

Volkswagen

Zmień
Volkswagen, marka samochodów produkowanych przez niemiecki koncern Volkswagen AG. Nazwa oznacza w tłumaczeniu "Ludowy samochód" lub "Samochód ludu".Historia firmy rozpoczęła się 17 stycznia 1934 , gdy Ferdinand Porsche przedstawił rządowi niemieckiemu projekt samochodu - legendarnego Garbusa, który został zatwierdzony do produkcji w 1938 roku.
Dowiedz się więcej o marce
 

Mobilni dzięki Volkswagen Motor Polska

VMP|
null
© VMP
null

Volkswagen Motor Polska przekazał czek na kwotę 10 000 zł polkowickiej placówce socjalizacyjnej Skarbek. Kwota ta będzie przeznaczona na sfinansowanie kursu prawa jazdy dla pięciu wychowanków Skarbka.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Volkswagen Motor Polska chce w ten sposób ułatwić tym młodym ludziom start w dorosłe życie oraz zwiększyć ich szanse na rynku pracy.

"Wejście w dorosłe życie i usamodzielnienie się nie zawsze jest takie proste, jak się nam wydaje. Finansując te kursy chcemy Wam młodzi ułatwić ten krok, szczególnie w czasach, gdy mobilność i jazda samochodem jest dla wielu czymś oczywistym - powiedziała Joanna Kaniewska, dyrektor personalny Volkswagen Motor Polska, przekazując symboliczny czek.

Współpraca z placówką Skarbek rozpoczęła się 15 lat temu, krótko po powstaniu fabryki i uruchomieniu produkcji. Volkswagen Motor Polska był przez te lata aktywnie włączany w życie tej instytucji.

Dzisiaj przedstawiciele polkowickiego Volkswagena są stałymi gośćmi na różnych uroczystościach. Współpraca ta przynosi jednak obopólne korzyści. Polkowicka fabryka z przyjemnością gości "Skarbków" na swoich imprezach. Udział w corocznych zakładowych "Mikołajkach" to zawsze niezapomniane wrażenia dla maluchów.

Volkswagen Motor Polska jest producentem i światowym dostawcą silników wysokoprężnych do montowni koncernu Volkswagen. Roczna produkcja polskiego zakładu wynosi około 700 000 silników.

Poprzez konsekwentną realizację strategii "Motor Polska 18" polkowicka firma zamierza do 2018 roku produkować milion silników rocznie. Dziś  zakład zatrudnia nieco ponad 1 200 pracowników.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama